Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan emberről, aki ennél az oknál fogva csalja a párját?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan arra fogják a félrelépésüket,hogy az egyik fél kutakodik utána,nem bízik a másikban és így,hogy legyen valami alapja a feltételezésének,megy és megcsalja.

Személy szerint felháborítónak tartom.

Ha a párom nem bízna bennem és a szememre hányná,akkor se jutna soha eszembe így kijátszani.

Mit gondoltok erről?


2011. júl. 27. 18:03
1 2
 1/17 skarma ***** válasza:
100%
Ez csak kifogás.
2011. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ócska védekezés, egy életképtelen ember takarózik csak ezzel. Ha nem tud együtt élni a párjával, mert az féltékeny, akkor el kell hagyni (vagy megoldani a problémát). De ha félrelép, az gyerekes bosszú, ráadásul ékes bizonyíték arra, hogy az asszony nagyon jól tudta, képes lenne ilyesmire a párja..
2011. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát a "bocs, de nem bírok magammal" az túl szimpla lenne....
2011. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Nagy baromság. Még jó, hogy "okot " is szolgáltatok neki, nem? Erre egyébként sincs semmilyen magyarázat. Pláne nem egy ilyen!
2011. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki után lehet kutakodni.. -például facebook jelszó megadása,telefon otthon hagyása,ki nem kapcsolása,egyéb-az után kutakodnak is.Ha valaki valakit megcsal,annak azaz indoka,hogy nem szereti már,egy cseppnyi tiszteletet sem érez iránta és nem becsüli meg.Persze még ott van az is indokként,hogy nem jó a szex.
2011. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
az ilyen kutakodos pioca embert nemcsak hogy megcsaljak hanem el is hagyjak. senki nem akar egy paranoias hisztis emberrel egyuttlenni.es bar no vagyok megertem ha mashoz menekul valaki.volt egyilyen no ismerosom es teljesen megertettem a pasit.
2011. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül piócáról beszélek.

Ha embernek jó oka van kutakodni,mert furcsán viselkedik a párja,akkor természetes szerintem,hogy belenéz egy-két dologba.Inkább,minthogy hagyjak magamnak szarvat növeszteni.

2011. júl. 27. 18:18
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy kapcsolatban nem bíznak egymásban,akkor annak semmi értelme. Felesleges kutakodni,mert az nem vezet sehova. Ha ártatlan a másik fél,akkor ez sértő ránézve is. Ha sokat kutakodnak utána,akkor azért csalja meg a másikat,hogy ne ok nélkül gyanusítsák.
2011. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Ilyet még nem is hallottam...
2011. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Nekem egyszer titkolózott furcsán a férjem, lecsukta a laptopot, amikor közelítettem, stb. Én hülye belenéztem a mailjeibe. Így nem lett meglepetésbuli a bulim....


Ennyit a gyanús viselkedésről és arról, hogy érdemes-e turkálni. Én ráfaragtam.

2011. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!