Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek én? Talán jobb...

Mit tehetek én? Talán jobb lenne ha elválnának?

Figyelt kérdés
Szóval a szüleim kb. 18-19 év házasság után már az utóbbi években mikor már idősebb lettem , elkeztek veszekedni , hogy megbánták , hogy találkoztak.Egy hét nem telik el úgy , hogy kb. 5-ször ne civakodjanak.El vagyok keseredve.Talán el kellene válniuk, vagy én mit tehetek ?Igazából mindig azon veszekednek , hogy nem csinál a másik semmit , meg apám elég ingerlékeny és van mikor egy kis dologért ideges lesz. De a nagymamám szerint nem volt mindig ilyen és az anyám csinálta ki az idegét.És minden veszekedésen egymást szidják.
2011. júl. 27. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

TE nem tehetsz semmit,ha ök nem akarnak elválni (vagy valami ok miatt nem tudnak), akkor maradnak együtt, meg egyébként is ez az ö dolguk.


Azért nem annyira egyszerü a válás, mert a vagyonmegosztásra mindenki ráfizet (hacsak nem vagytok extrém gazdagok), egyik fél sem tud többé rendesen megélni - és akkor már jobb a meglévö kapcsolatban maradni.

2011. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem egyedi eset, én is végig kell nézzem, ahogy anyám és apám megkeserednek egymás mellett... És nem tehetek semmit, mert gyávák a váláshoz.


19/L

2011. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy hét alatt??

nálunk naponta...

2011. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az még csak a kezdet..
2011. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit tehetsz.Legyél őszinte és modj el nekik mident amit erről gondolsz.

Vegyél nekik egy könyvet ami a házasságról szól.

Én már 16 éve vagyok házas és időt energiát kell fektetni a kapcsolatba hogy jól működjön.


Remélem minden rendbe jön!

2011. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!