Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire? Belevágná...

Miért félek ennyire? Belevágnátok?

Figyelt kérdés

Egyszercsak besétált az életembe az a férfi akit elképzeltem magam mellé, ahogy egyre jobban megismertük egymást kiderült, hogy számomra tökéletes. És én is számára. Első pillanattól kezdve megvolt a szikra. Azt akarta, hogy próbáljuk meg én pedig nagyban tiltakoztam. Nem értem miért. Miért nem akartam?

Ennek már fél éve, azóta is kitartóan próbálkozik csakhogy közbe kiderültek a dolgai, jobban megismertük egymást. Teljesen megbízhatatlan, olyan véleményen van, hogy egy férfinak nem elég egy nő mert bizonyos idő után megunja és be kell újítania. Amióta ezt megtudtam kiábrándultam belőle. Ő bizonygatja, hogy velem más lenne még soha senki nem érdekelte ennyire. De én már nem hiszek neki, mégse tudom elfelejteni. Nem érdekel más férfi.

Betegesen félek a csalódástól, nagyon védem magam, mindig is racionális ember voltam. (Pedig még soha nem csalódtam, lehet az egom miatt, nem tudom.)

De ez a férfi azóta se hagy nyugodni...mit gondoltok erről?


2011. júl. 28. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy más vagy neki - amíg meg nem kapja, amit akar. A pasi vadász típus, amíg célt nem ér, teper, de ahogy megkapott téged, el is fog dobni.

Vannak kivételek, de elenyésző...

2011. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az a nevezetes női megérzés!



Tudod mint a Hooligans egyik számában:

Voltak percek,

mikor vártam, hogy lássam egy lányban, hogy ő az, ki kell.

Reggel persze

megint úgy keltem, mennem kell, mindegy, hogy aznap kivel.

2011. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hogyha annyira teper, akkor szeritem hihetnél neki. Szerintem próbáld meg vele! Lehetséges, hogy ezelőtt másra nem várt volna ennyit, mint rád.
2011. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bak jegyű vagy, kérdező?

Én ugyanilyen vagyok!

Szerintem hagyd a fenébe ezt a pasit!!! Csalódni fogsz!

Hallgass a megérzéseidre!

2011. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még csak véletlenül se dőlj be neki! Az ilyen típus soha nem változik, ha akarna sem tud! Nem az ő döntése, hogy ilyen lett, ilyenné tette az élet és a személyisége, ezt soha nem fogja levetkőzni! Ha vele kezdesz, akkor azzal jegyet vásároltál a biztos csalódásra, és az önbizalmad a béka feneke alól egyenesen pokol legmélyebb bugyráig csúszik, soha nem fogsz többé bízni senkiben, ha társra találsz, akkor is tönkreteszed a kapcsolatot a bizalmatlanságod miatt! Nagyon hálás lehetsz magadnak, amiért megóvtad ettől magad fél évvel ezelőtt, és így van esélyed normális életre.. Ezt a férfit zárd ki az életedből, ne foglalkozz vele, tönkreteszed magad vele!

Neked egy megbízható ember kell, aki visszaadja a hitedet a szerelemben, nem pedig egy ilyen fazon..

2011. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Ó, nekem is volt egy ilyen. Együtt voltunk, minden szép volt, aztán megkeresett egy csaj, hogy ő ezt nem bírja tovább nézni, a pasi csal engem mindig mással - holott közben hősszerelmeskét udvarolt nekem! Amikor rákérdeztem, még csak nem is szégyellte magát, azt mondta, egy férfinek mindig új nő kell és nem tudja türtőztetni magát.

Én meg mondtam, hogy lehet, hogy egy férfi nem tudja, de egy ember, egy homo sapiens tudja. És annyiban maradtunk. De rendesen összetört.


Messziről kerüld el a pasit! Semmit nem fog megváltozni, csak komoly sebeket okoz majd neked!

2011. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kutyából nem lesz szalonna, a bor nem válik vízzé...stb
2011. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!