Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban jobb nem tudni (egy...

Valóban jobb nem tudni (egy nőnek) hogy a pasik miről beszélgetnek? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy ismerem a barátomat akivel már több mint 5 éve vagyunk együtt.

Közben meg egy haverja olyan dolgokat árult el, amiket nem is gondoltam volna. Nem rossz dolgok ezek! Hanem épp az, hogy lelkileg így jobban érzem magam. Nem tudom hogy barátom (de nevezném inkább páromnak) miért nem beszél nekem ilyenekről? Pedig a barátom haverjára (aki ezeket a dolgokat mesélte nekem) rá sem tartozik jobban, mint rám! pl: családi gondokat neki mesélte el, és lelkileg is tőle kért tanácsot..


2011. júl. 28. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked van legjobb barátnőd? Vagy vannak barátnőid? Nem szoktatok megbeszélni bizalmas dolgokat, lelkizni? Kétlem, hogy nem, mert a nők csak igazán kitárgyalós típusúak.

Ha nők szeretnek egymás közt dumcsizni minden témáról, miért meglepő, ha a férfiak is ezt teszik?

Hogy a barátjától kért tanácsot, az miért meglepő? Egy kívülálló sokszor okosabbat tud mondani, mint aki benne van. Én is visszahallom egy közös ismerősünktől, miket mondd el neki a párom, de ez engem nem zavar. Én is beszélek róla olyanoknak, akikben megbízom, tanácsot is szoktam kérni.

2011. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 yuda ***** válasza:
100%

Magamból indulok csak ki, lehet te is elgondolkodhatsz magadon, hogy hiába van egy bizonyos életünk, mégis mindenkinek mást osztunk meg belőle- és nem rossz az, ha nem neked mond el bizonyos dolgokat, mert veled másabb a kapcsolata.

Ez abszolut nem ellened irányul, beképzeled.


Újra hangsúlyozom, ez nem rossz dolog, mert szerintem legtöbb ember így van vele.

Mást és máshogy beszélünk a párunkkal, mást a barátainkkal, rokonokkal..stb---nincs két egyforma kapcsolatunk.Néha idegenek előtt is meg tudunk nyílni egészen meglepően... :)

Sőt!

2011. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

tényleg jobb nem tudni.

én az a tipikus fiús lány voltam, beavattak ilyen beszélgetésekbe is, ahol kibeszélték a többi csajt, meg a barátnőjüket.

a pasik is tudnak gonoszak lenni...osztályozták ott a lányokat, hogy kinek jobb a melle sőt, olyanokat is, hogy kinek reszketeg a combja meg hasonlók.

meg volt olyan is, aki szidta ezerrel a csaját, mert nem engedte el bulizni meg hasonlók.

és ott nekünk tárgyalta ki

ez van, hozzá kell szokni, hogy nem csak a csajoknak "jár" ez a kidumálásos dolog, bizony a fiúk is egymás orrára kötik időnként (persze akiben megbíznak).

2011. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
néha annak olyan dolgok,amiket az én párom is magába tart,pl családi gondok,munkahelyi dolgok(negatív),de ezeket szerintem másnak sem mondja el,ő olyan tipus,hogy magáa tartja,nem akar gyewngének tünni a szememben(pedig nem tünne annak)
2011. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha valóban meg akarod ismerni a párodat (a jó és a rossz oldalát egyaránt), akkor tudnod KELL. Az igazi szerelem nem vak! Hanem meglátja ÉS elfogadja a rosszat is.

Aki hisztériás rohamot kap a valóságtól, ha nem tetszik neki, az éretlen egy kapcsolatra.

2011. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért te a pároddal való dolgaidat nem a barátnőddel beszéled meg? Meg hát sok olyan dolog van, amit más talán reálisabban lát, mint te, és ezért meséli neki.
2011. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az előzőkkel egyetértek, nem csak a lányok beszélnek meg személyes, bizalmas dolgokat egymás között, hanem a fiúk is. Ezt magamról tudom, és hidd el, ezek egyáltalán nem ellened irányulnak!
2011. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok felnőttel, csak a naiv libák gondolják azt, hogy ez nem így van.


Ezt miért kellett kimoderálni???

Nem volt benne káromkodás és felelet volt a kérdésre.

Mi ez kontroll?

Ha komolyan elkezdjük ezt játszani akkor én végleg pattanok az oldalról.


Most már kezdem érteni azt a trollkodó usert aki éjszakánkként "404" szekírozza.

2011. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért baj? Miért kell mindent a párunkkal megbeszélni? Én rosszul vagyok az ilyen "a párom a legjobb barátom, az apám, a szerelmem" egy személyben szövegtől. Nem mondom, hogy te ilyen vagy mert nem ismerlek csak ez jutott erről eszembe...
2011. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazatok van teljes mértékben!

Azért voltam kíváncsi a válaszotokra, mert nekem a párom azt állítja, hogy ő nem szokott rólunk másnak (haverjának) beszélni, amit furcsállottam.

És én hittem neki, és abban a hitben éltem így a páromból kiindulva, hogy a pasik nem szoktak így lelkizni. Na de mindegy, mostmár értem :)

2011. júl. 28. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!