Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban jobb nem tudni (egy...

Valóban jobb nem tudni (egy nőnek) hogy a pasik miről beszélgetnek? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy ismerem a barátomat akivel már több mint 5 éve vagyunk együtt.

Közben meg egy haverja olyan dolgokat árult el, amiket nem is gondoltam volna. Nem rossz dolgok ezek! Hanem épp az, hogy lelkileg így jobban érzem magam. Nem tudom hogy barátom (de nevezném inkább páromnak) miért nem beszél nekem ilyenekről? Pedig a barátom haverjára (aki ezeket a dolgokat mesélte nekem) rá sem tartozik jobban, mint rám! pl: családi gondokat neki mesélte el, és lelkileg is tőle kért tanácsot..


2011. júl. 28. 19:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én pl. nőként nem beszélgetek barátnőkkel az időjárásnál bizalmasabb dolgokról. Igaz, nem nagyon vannak barátnőim, igazi jóbarátnőm végképp nincs, de ha lenne sem beszélgetnék velük, ilyesmiről mert egyszerűen nem vágyom erre.

A páromtól pedig azt remélném, hogy bizalmas lelkis dolgok legalább egy részét velem (is) osztja meg.

2011. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!