Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék az aki lenni...

Hogyan lehetnék az aki lenni szeretnék? Hogyan csinálhatnám azt amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Itt most ne arra gondoljatok,hogy délben akarok felkelni,és egész nap csak lustálkodni akarok,meg enni,és hasonlók:D

Most jöttem rá,hogy miért nem vagyok boldog igazán.Sajnos nem az vagyok,aki szeretnék lenni,vagyis ami igazán én lennék,inkább elrejtem azt az énem.Ez az önbizalomhiány és kisebbségi komplexusom miatt van.Szeretném élvezni az életet,a barátaimmal menni erre-arra,dolgozni,mellette persze tanulni,bulizni,szórakozni,egy szóval jól érezni magam.Helyette sokszor itthon ülök,egész nap nem csinálok semmit,pedig annyi,de annyi tervem és vágyam van/lenne.Egészen apróságoktól a nagyobb dolgokig.Ne értsetek félre,nem vagyok antiszociális,járok azért társaságba,néha bulizni,de az nekem kevés.Valami megakadályoz abban,hogy olyan életet éljek,amilyet szeretnék.És így nem vagyok boldog.Szeretnék megváltozni,és szeretnék olyan életet élni,amiben boldog lehetek.

Remélem értitek a problémám:)

17/L


2011. júl. 29. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a titkot? Olvasd el, vagy nézd meg filmben. Neten már nagyon sok helyen fent van!
2011. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Írod hogy dolgozni szeretnél, Itt Bukarestben tudok egy-két táncos munkát jól megfizetnek és csak lötyögni kell

19/F

2011. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22:42 ???
2011. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az általad írt dolgokhoz egyetlenegy kell: aktivitás.

Utána kell menni a dolgoknak, megszervezni, munkát keresni, leülni a könyv elé tanulni, felhívni a barátaid, mikor érnek rá találkozni és elmenni a szomszéd városba csak úgy, stb.


Hajrá! Akár most azonnal írhatsz nekik!

2011. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

22:44

Köszönöm,igazán "csábító" ajánlat,de nekem a munka nem abból áll,hogy rázom a seggem a kiéhezett hapsiknak....

2011. júl. 29. 22:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
El kell döntened, gondold végig, hogy így akarod leélni a legjobb éveidet ahogy most élsz? Vagy felemeled a segged és elindulsz azon az úton amelyiken szeretnél és akkor talán értelme is lesz annak hogy élsz. Biztos hogy lesznek akik furcsállják majd hirtelen, de nem tart sokáig, hozzászoknak. Mert gondolom attól félsz hogy mit gondolnak majd mások ha te hirtelen nem az a nyugis egyhelybenülős lány leszel többé. De emiatt nem kell aggódni tényleg, csodálkoznak egyet rajta, aztán hozzászoknak és ennyi. Te meg boldogabb leszel. Ezen túl kell esni, mint sok minden más dolgon is, ha ahhoz nincs erőd, hogy tegyél azért hogy boldog legyél akkor nagyon nagy gondban vagy. Ehhez nem kell semmi, amit akarsz ahhoz csak tenni kell amit tenni akarsz. Semmi és senki más nem tud segíteni ebben, csak te magadnak. Úgyhogy hajrá. Indulj el valamerre, nem kell egyszerre mindent, csak lassan.
2011. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

22.49

Igen,tudom,és ez így leírva pofon egyszerűnek hangzik,de vmi mindig visszatart.

2011. júl. 29. 22:51
 8/11 A kérdező kommentje:

22.51

Köszönöm szépen,ezen leszek!:)

2011. júl. 29. 22:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen mondás: Úgy jutunk el valahová, ha tudjuk, hogy hová akarunk menni, és odamegyünk. ( Umberto Eco) Viszont azért nem iylen egyszerű a dolog, mert ehhez tényleg tudnond kellene, hogy hová akarsz eljutni. Viszont olyan mondás is van, hogy mindennek ami veled történik valamilyen célja van, és minden ami történik, annak pont úgy kell történnie. Ebből viszont azt lehet kihámozni, hogy örülj annak az akadálynak, mert lehet, hogy így a jobb neked.
2011. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"valami mindig visszatart"

Jajj de ismerős, nekem is ez a gondom, terveim vannak, mégsem bírom megvalósítani őket egyszerűen...

Én ezt diagnosztizáltam magamon: :D

[link]

De ez ne legyen mentség arra, hogy ne csináld, vegyél erőt magadon! Nekem is rohadt nehéz... :(

2011. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!