Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék az aki lenni...

Hogyan lehetnék az aki lenni szeretnék? Hogyan csinálhatnám azt amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Itt most ne arra gondoljatok,hogy délben akarok felkelni,és egész nap csak lustálkodni akarok,meg enni,és hasonlók:D

Most jöttem rá,hogy miért nem vagyok boldog igazán.Sajnos nem az vagyok,aki szeretnék lenni,vagyis ami igazán én lennék,inkább elrejtem azt az énem.Ez az önbizalomhiány és kisebbségi komplexusom miatt van.Szeretném élvezni az életet,a barátaimmal menni erre-arra,dolgozni,mellette persze tanulni,bulizni,szórakozni,egy szóval jól érezni magam.Helyette sokszor itthon ülök,egész nap nem csinálok semmit,pedig annyi,de annyi tervem és vágyam van/lenne.Egészen apróságoktól a nagyobb dolgokig.Ne értsetek félre,nem vagyok antiszociális,járok azért társaságba,néha bulizni,de az nekem kevés.Valami megakadályoz abban,hogy olyan életet éljek,amilyet szeretnék.És így nem vagyok boldog.Szeretnék megváltozni,és szeretnék olyan életet élni,amiben boldog lehetek.

Remélem értitek a problémám:)

17/L


2011. júl. 29. 22:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, és már annyira megszoktam ezt ami van, hogy rohadt nehéz rá venni magam. És sokszor magam sem tudom, hogy mit is akarok valójában. De van egy nagyon jó trükk, nem kell más csak hogy össze írd mi az amit nem szeretsz ebből rá fogsz jönni mi az amit valójában akarsz és talán el tudsz indulni a felé... Nem az a lényeg hogy mit teszünk, csak az hogy csináljuk mert más nem fogja helyettünk!
2011. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!