Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tud nekem bocsátani?...

Meg tud nekem bocsátani? Unokatesóm, aki a legjobb barátom is egyben elmondott nekem valamit, amit én véletlenül elmondtam egy közös barátunknak.

Figyelt kérdés

Aki persze nem tudta, h ez titok. És egy buliban szóba került az eset. És az unokatesóm most nagyon haragszik rám. Meg tudom érteni...

De én nagyon sajnálom, és nemakarattal csináltam!!

Vajon meg fog még bocsátani nekem??


2009. ápr. 7. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered az unokatestvéredet és azt a bizonyos titkot, szóval csak Te tudhatod.

De ha őszintén bocsánatot kérsz tőle, akkor lehet esély.

2009. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot. Mondd el h mennyire sajnálod és soha nem akarnál neki rosszat csak véletlen volt. Ha igazán szeret akkor megbocsát de lehet h több időre lesz szüksége ehhez, attól függ milyen súlyú infót kotyogtál ki. De valószínű hogy több titkot nem mond el.
2009. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Választ igazán nem adhatok, hisz se a titkot, se uncsidat nem ismerem.

De elmondom a személyes tapasztalatomat..Barátnőm a mai napig olyan h bármi titkot a buszon kibeszél(igaz h nekem mondja, de ordítvaxD) Olyankor legszívesebben végleg otthagynám, mert ugy érzem nekem erre nincs szükségem h a fél busz ismerje a magánéletemet.. Akár azt h kivel fekszek le stb. De mikor lehiggadok és elgondolkozok azon h ő ezen a szinten van, és h tudhatom h nem rosszindulatból csinálja, csupán ő nem olyan mint én h előbb gondolkozik aztán cselekszik, hanem ő pont fordítva, sőt sokszor az utolsót(gondolkodást..:/) ki is hagyja, de ettől még szeretem:) Ilyennek fogadom el.

Remélem kibékültök uncsiddal. És hidd el ha igaz a barátságotok akkor ott semmi se okozhat problémát;) Ettől csak erősödni fog a kapcsolat köztetek, hiszen ha ezt kibírja egy barátság akkor már az sokmindent kibír:)

/am annyit fűznék hozzá h ez a bnőm nekem semmi szívügyet nem mond el, minden mást igen de azt nem..kicsit fura..de nem baj/

2009. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Én és a csapatom tudnánk neked segíteni megoldani a problémát!

Várom az e-mailed!

üdv

2009. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!