Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal úgy döntöttünk,...

A párommal úgy döntöttünk, hogy a házunkban a szobát kiadjuk a legjobb barátunknak. Lehet ebből bármi problémánk?

Figyelt kérdés

Anyagilag nagyon jól fog jönni. Főleg ezért gondoltunk erre a megoldásra. De én attól félek, hogy nehogy a barátságunk rámenjen a sráccal, vagy a párom és köztem ne legyen semmi probléma. Akadhat ebből?

Tanácsok? Vagy valami?


2010. dec. 5. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem tenném
2010. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Jártatok egyetemre?

Ha igen akkor nagy eséllyel megtapasztalhattátok milyen idegenekkel együtt lakni. Én nagyon élveztem, szerintem semmi gond nem lesz.

2010. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebből hamarosan probléma várható...


Mert együtt kell majd laknotok egy idegennel, akihez alkalmazkodnotok kell (mikor használja a fürdőt, W.C.-t, konyhát, mit hall, mikor jön, mikor megy, ki jön hozzá, mit eszik ki a hűtőből, stb.)...


Nem csak a baráttal romolhat meg végleg a kapcsolatotok, de a tiétek is tönkremehet...

2010. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Miért romlana meg a kapcsolat? Nem azért, de azt a napi fél órát, amit a fürdőben tölt ki lehet bírni. Ha valakinek ezért tönkremegy a kapcsolata az sosem szerette a párját.
2010. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha a szabályokat lefektetitek előre, nem lesz baj.
2010. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Féltékenység örök átok......

Édes hármas......?! - Nem perverzió, működik......, éppen ezért a gyanú és a kisértés kételye mindig fennáll.

2010. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Féltékenység?

Normális kapcsolatban nincs. Az édes hármas pedig szintén nincs normális kapcsolatban.

2010. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

ne mondjátok már, hogy egy kapcsolatban nincsenek konfliktusok

ha pedig ott egy 3., az csak felnagyítja ezeket

fölösleges kockázat

2010. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes én egyedüli nőként 3 férfivel éltem együtt. Soha egy tiszteletlen vagy szexre utaló szavuk sem volt és konfliktus sem volt soha. Imádtam velük lakni.
2010. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Csak árnyalatnyival jobb, mintha Anyós költözne......!

Felnagyít minden alap konfliktust, ha 3. fél előtt kell elfojtani.

2010. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!