Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baráti társaságunkból az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaságunkból az egyik lánynak lesz az esküvője, régen a legjobb barátnőm volt, így én leszek a tanúja. Nekem, mint tanúnak töb pénzt illene adnom, mint a többi barátunknak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem. Én legalábbis annyit adnék, amennyit akkor adnék, ha nem lennék tanú.

Sőt, konkrétan a mi esküvőnkön egyik tanútól sem kaptunk semmit. Mindketten a legjobb barátainkat kértük fel, a férjem barátjával direkt egyeztetve volt, hogy egyik héten házasodunk mi, egy héttel később ők és egymásnak "tanúskodtak". Így azt is megbeszéltük, nem osztogatjuk oda-vissza a pénzt, mert teljesen felesleges pénzmozgásról lenne szó, úgyis annyit adtunk volna vissza, amennyit kaptunk.

Az én barátnőm meg éppen le volt égve (ahogyan az elmúlt tíz évben folyamatosan), így ahelyett, hogy én kaptam volna tőle ajándékot, én adtam kölcsön neki pénzt, amit azóta sem láttam vissza, pedig ez nem most történt. Igazából nem a pénz, vagy a drága ajándék hiánya miatt neheztelek kicsit, hanem amiatt, hogy hosszú ideje barátnők voltunk, ismertük egymás elég rendesen, rengeteg közös élményünk volt, lett volna ideje felkészülni az esküvőnkre, ennek ellenére még egy poénos, fényképekkel megszínezett emlékkönyvvel, képeslappal, vagy egy egyszerű diavetítéssel sem készült, ami ugye nem került volna semmibe, de többet jelentett volna nekem, mint egy drága ajándék. Mindegy, ez az én bajom, bocsi, hogy panaszkodtam.

2009. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell több pént adnod, körülbeül annyit adjál te is, mint a többiek :]
2009. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!