Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reális őrület. Mi lehet az oka?

Reális őrület. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Befejeztem a középiskolát, legalábbis érettségiztem- anyám elüldözte apámat otthonról.


Csináltam a szakmai évet, felvételi előtt álltam- anyám semmit nem fizetett, éjszakákon át veszekedett velem, hetente rendőrt hívott mert mással nem tudott megfogni, megfenyíteni, de sosem segítségért, hanem inkább ezközként. a dolog működött, bár nyögvenyelősen


eltelt egy év, fél évet dolgoztam, most ismét felvételiztem, anyám lefolytatott a hátam mögött egy tárgyalást miszerint én bántalmazom, távolságtartási végzést rendeltek el, a felvételi alatt sem 30 napig nem mehettem haza, hetente másnál tengődtem pénz nélkül


most hazaengedett, de újból ezzel a végzéssel fenyeget, most igyekszem megjelenni a tárgyaláson, hogy megvédhessem magam ha kell.


Oké, nem kötelessége eltartani, de miért kell mindenáron megakadályozni azt, hogy normális, nyugodt életet élhessek, és szépen lassan elkezdhessek dolgozni, tanulni.


Ha ilyen szinten az idegeimre megy az amúgy már beteges dolgaival. Mert amit csinál ezeken kívül is beteges. Két szót nem lehet vele úgy váltani, hogy ne vágjon hozzá az emberhez mindenféle undorító szart, nem lehet élni a lakásban úgy, hogy ne próbáljon meg úgy utasítgatni terrorizálni mint egy kutyát. az élő fába is beleköt és a megtorlás természetesen a rendőrségi fenyegetés.


Többször próbált már diliházba is záratni, több pszichiáter szinte üvöltötte a szemébe, hogy értse már meg, hogy nincs velem baj. viszont úgy néz ki ő nem annyira őrült, hogy szóljanak emiatt.


Nem tudok mit csinálni. valószínűleg el kell húznom itthonról, éhbérért dolgoznom és albérletet bérelnem.


De fel kell adnom az álmaimat. És kábé mindent.

Legszívesebben megölném az értelmetlen beteg gonoszságáért. Már tényleg. Ezek után nem tekintem embernek. Pedig még mindig visszafogom magam.


Sajnos nincs hova mennem. Nincs aki "ingyen" eltartana. persze már rég dolgoznék, ha nem lenne egy depresszív pokol, kész zárt osztály az otthonom.


2011. júl. 31. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Édesapád hova ment? Nem tudsz vele tartani-odaköltözni hozzá?
2011. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, mert nem írtad le. párod nincs aki segíteni tudna? nagyszülők, apuka? keresztszülő? rokonok? senki ismerős, jóbarát, ahol meghúzhatod magad egy kis időre? hagyd ott anyádat, majd keres ha eszébe jutsz. én ebből a helyzetből mielőbb menekülnék a helyedben...megváltoztatni úgysem tudod..:S

18L

2011. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát igen. apám nem fogad magához, azt mondja én vagyok az oka mindennek, menjek albérletbe.


nagyszüleimnél éltem 10 napot, de az újdonsült felesége addig csinálta a műbalhét meg zsarolta a nagyfatert amíg végül visszafogottan megkért rá, hogy menjek.


hosszú távon nem működik ez a nem otthon-élés dolog. csak akkor ha beleadok a közösbe, vagy van mit felmutatnom.

2011. júl. 31. 09:39
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"...éjszakákon át veszekedett velem, hetente rendőrt hívott mert mással nem tudott megfogni, megfenyíteni..."

"...anyám lefolytatott a hátam mögött egy tárgyalást miszerint én bántalmazom, távolságtartási végzést rendeltek el..."

Már ne haragudj, de nekem az amit írsz, a fotoshop kategória. Ebben az országban - sajnos - ahhoz sem megy ki hetente a rendőr, aki tényleg segítségre szorul. Valakinek a "háta mögött" pedig lehetetlen távolságtartási végzést elintézni, főleg ha nincs semmi alapja.

Nem vitatom, hogy anyád nehéz természetű, és nem könnyű vele az élet. De ahhoz, hogy idáig eljussatok, valaminek történnie kellett, amiről a kérdésben egy szó sem esik. És az sem világos, hogy az elüldözött apád, miért nem tesz egy szalmaszálat sem keresztbe azért, hogy legalább neked segítsen??

2011. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az érettségi hogy ment?

Ha jól, és szeptemberben kezdhetsz valami egyetemen --> kollégium, akkor ott rendben van. De ha kell még várnod jövö évre, akkor kicsit bonolúltabb..


Legrosszabb esetben pereld be te öt...

2011. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért meghallgatnám a másik felet is. Te beállítod magad ártatlannak,de se anyád se apád és a nagyszülőd se fogad be. Valami okuk biztos van rá,hogy ezt csinálják.
2011. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Te szerintem valamit elhallgatsz.Nem bántani akarlak, nagyon sajnálom, ami veled történt/történik. De az hogy lehet, h a rendőrség csak úgy tavoltartási végzést hoz, ők nélkül. És te nem fordulsz a rendőrséghez? Hogy lehet, h senki nem vállal be téged a rokonaid közül? Ne haragudj, de nekem ez fura. Egyébként meg menj el dolgozni, nem tudom mi a szakmád, de pl vendéglátásban, bankban, call centerekben lehet viszonylag jól keresni. Nem kell egyedül albérletet fizetni, társulj be valahová. Engem se támogattak a szüleim 20 éves koromtól, egyedül éltem, és munka mellett a főiskolát is megcsináltam.
2011. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mintha a saját elmebeteg anyámról olvasnék....
2011. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na, örülök, h más is így gondolja, pedig nem olvastam, mert pont írtam. Utolsó vagyok.
2011. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És miért ragaszkodsz anyukádhoz? Tessék lelépni. Ilyen esetben az ember elkezd dolgozni és amint tud, lelép otthonról. Egy albérleti szoba vagy munkásszálló bárki számára kifizethető. Egy hónapig barátoktól jársz dolgozni, utána kiveszel egy szobát, enniy. Tapasztalatból írom.


Ha tényleg olyan lenne anyukád, amilyennek leírod, akkor ez az egyetlen megoldás.

2011. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!