Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Reális őrület. Mi lehet az oka?

Reális őrület. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Befejeztem a középiskolát, legalábbis érettségiztem- anyám elüldözte apámat otthonról.


Csináltam a szakmai évet, felvételi előtt álltam- anyám semmit nem fizetett, éjszakákon át veszekedett velem, hetente rendőrt hívott mert mással nem tudott megfogni, megfenyíteni, de sosem segítségért, hanem inkább ezközként. a dolog működött, bár nyögvenyelősen


eltelt egy év, fél évet dolgoztam, most ismét felvételiztem, anyám lefolytatott a hátam mögött egy tárgyalást miszerint én bántalmazom, távolságtartási végzést rendeltek el, a felvételi alatt sem 30 napig nem mehettem haza, hetente másnál tengődtem pénz nélkül


most hazaengedett, de újból ezzel a végzéssel fenyeget, most igyekszem megjelenni a tárgyaláson, hogy megvédhessem magam ha kell.


Oké, nem kötelessége eltartani, de miért kell mindenáron megakadályozni azt, hogy normális, nyugodt életet élhessek, és szépen lassan elkezdhessek dolgozni, tanulni.


Ha ilyen szinten az idegeimre megy az amúgy már beteges dolgaival. Mert amit csinál ezeken kívül is beteges. Két szót nem lehet vele úgy váltani, hogy ne vágjon hozzá az emberhez mindenféle undorító szart, nem lehet élni a lakásban úgy, hogy ne próbáljon meg úgy utasítgatni terrorizálni mint egy kutyát. az élő fába is beleköt és a megtorlás természetesen a rendőrségi fenyegetés.


Többször próbált már diliházba is záratni, több pszichiáter szinte üvöltötte a szemébe, hogy értse már meg, hogy nincs velem baj. viszont úgy néz ki ő nem annyira őrült, hogy szóljanak emiatt.


Nem tudok mit csinálni. valószínűleg el kell húznom itthonról, éhbérért dolgoznom és albérletet bérelnem.


De fel kell adnom az álmaimat. És kábé mindent.

Legszívesebben megölném az értelmetlen beteg gonoszságáért. Már tényleg. Ezek után nem tekintem embernek. Pedig még mindig visszafogom magam.


Sajnos nincs hova mennem. Nincs aki "ingyen" eltartana. persze már rég dolgoznék, ha nem lenne egy depresszív pokol, kész zárt osztály az otthonom.


2011. júl. 31. 09:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

tényleg ilyen. a rendőrségnek kötelessége kijönni.

a rokonoknak, meg apámnak meg az a baja, hogy emiatt az egész miatt idegroncs vagyok és hát nem keltek valami vidám barátságos benyomást.


ettől függetlenül ő az őrült.


egy helyen nem volt gáz, és az osztálytársamnál volt amikor ott laktam, már épp kezdtem rendbejönni, csak sajnos jött haza az apja, és mennem kellett.

2011. júl. 31. 10:32
 12/14 A kérdező kommentje:
hozzátenném, hogy apám szoba konyhán él a mostani élettársával, így elég nehéz hosszútávon ott laknom.
2011. júl. 31. 10:34
 13/14 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagy, viselkedj is úgy.

Első lépés, hogy keríts magadnak állást, teljesen mindegy, hogy mennyit fizetnek és milyen munka, ha kell, egy gyárban, vagy takarítasz, vagy krumplit sütsz.

Ebből már tudsz egy szobát bérelni, és enni.


Már a legnagyobb gondod megoldódik, van hol laknod és van mit enned.


Második lépés, hogy munka mellett, levelezőn elvégzed az iskolát. Nem te leszel az első, meg nem is az utolsó, akit nem tart el senki a tanulmányai végéig. Az is egy alternatíva, hogy koleszba mész, tanulsz úgy, hogy kapj ösztöndíjat, keresel egy félállást, vagy folyamatos éjszakásban leszel árufeltöltő, pénztáros, vagy akármi.Mellé vehetsz fel diákhitelt.


Fel kell kötni a gatyát, az a nagy büdös helyzet, nem sírni, hogy senki se hajlandó felnőtt emberként ingyen eltartani, horribe dictu elvárják, hogy beleadj a rezsibe.


Egyéb megoldást mit reméltél? Adunk egy címet, hogy jól szituált milliomos úriember fiatal hölgyet elvenne feleségül?


Szerinted mások miből élnek meg?

Sose fogod kitalálni, úgyhogy segítek: elmennek dolgozni.


És ki ne találd, hogy ha elmész dolgozni, az megakadályoz abban, hogy elkezdhess dolgozni, mert rettentően körberöhöglek.

2011. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg eleve úgy munkahelyet keresni, hogy munkásszállót tudj igénybe venni. Ez nem örök életre szól. Ha kicsit egyenesbe jössz anyagilag, elköltözhetsz egy albérletbe, és a kutya sem fog rád sem rendőrt hívni, sem zaklatni.

Ismerősöknél néhány napra meghúzhatja magát az ember ingyen, de ilyen szívességet nem várhatsz el senkitől hosszútávon. Ebből a helyzetből csak te tudod kimenetkíteni magadat tartósan.

2011. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!