Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyha anyukám/...

Mit csináljak, hogyha anyukám/anyám állandóan utánam lesekedik?

Figyelt kérdés
Anyum állandóan kutat, keres kémkedik utánam. Mit csináljak??
2011. júl. 31. 14:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Amíg nem töltöd be a 18-at ő a gyámod, tehát joga van ott lakni, amúgy szerintem haszonélvezetet örökölt. Amúgy ne vágd oda neki, mert az egy nagy pofátlanság lenne, főleg, hogy ő tart el, és ő nevelt fel. Az eszem megáll az ilyen csipszaroktól.
2011. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
14 éves vagy és apukád meghalt?? Sajnállak. Én 12/F vagyok. Szüleimet ismerem, a nagyszüleim közül 1-et nem ismertem, apa felőli nagyapámat, és anya felőli nagypapám tavaly halt meg, de mindkét mamám még él. Te pedig ilyen korban az édesapádat veszted el.
2011. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Őszinte részvétem! Igen igazatok van, egy percre sem jutott eszembe hogy ilyet mondjak neki... Megbeszélem majd vele ;)
2011. júl. 31. 14:46
 14/22 anonim ***** válasza:
Most nem ez a válasz lesz a kedvenc válaszod!De nem ellened vagyok,hanem érted! : ) Szóval azt ne mondd neki,hogy nem az ő háza.Édesapád az ő felesége volt,szerették egymást stb,ezenkívűl ő tart el téged,ugyhogy nincsen jogod ilyeneket mondani,főleg hogy nagyon megbántaná őt,lehet hogy 14éves fejjel te ezt még nem igazán látod át,de ez sajnos igy van.Máskülönben meg nem szeretnélek leszólni,de lehet,hogy olyan vagy,aki pasizik,bulizni jár.Nincsen semmi gond vele igazából,ha mindenre odafigyelsz,és van eszed,de lásd be,14éves vagy,anyukád se ma jött le a falvédőről,aggódik érted,14évesen én nem jártam bulizni,meg pasizni,pedig most 18vagyok,és nem is volt az olyan régen : ) És szerintem félt téged,meg akar óvni attól,hogy egy felelőtlen liba legyél.Én ,ha a lányom lennél,aggódnék én is,de tudni akarnám és jogosan hogy hol vagy meg kivel.Nyílván nem örülne neki,ha ennyi idősen már nem lennél szűz,vagy cigiznél,vagy akármi,ezektől szeretne megmenteni.Lehet barátod is,lehetsz szerelmes is,de a 14éves kori szerelem még ne a szexről szóljon,stb.Ha annyira jóban vagytok egymással,akkor beszélgess vele ilyen dolgokról,mégha nem is kell hogy felvilágosítson,mert gondolom tudod a dolgokat,én is,sőt sok ember tudta már ennyi idősen,de pl.ha este nyolcra otthon kell lenned,akkor othon kell lenned,stb.Szóval fiatal vagy még elég sok mindenhez,bár tudom a mai 14-15évesek,stb...Igen,elég szomorú a mai világ...Nem fogsz lemaradni semmiről,mindennek megvan a helye meg az ideje : ) Remélem segítettem.
2011. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hagyj direkt olyan nyomokat, amiket ő látni akar. Amit meg nem akar látni, arra ügyelj, hogy ne is lássa meg.
2011. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
És kerüld a konfliktust vele, tapasztald ki, hogy mire mit reagál, tanuld meg finoman manipulálni.
2011. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ti "orokoltetek", de Ti is dolgoztatok meg erte. Amugy mit jelent ez az anyukam/anyam?
2011. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Igazad van! Tényleg a kedvencem!

Nem iszom, nem cigizem. Ha elmegyek bulizni, azt a bátyámmal teszem aki 23éves. Ő mindig vigyáz rám. Van barátom, és a kapcsolatunk nem a szexről szól. Nem is fog arról szólni még 1-2 évig. Ha kitart mellettem kitart, ha nem meg nem érdekel... Anyukámat soha nem bántanám meg és nem is fogom. Meg fogom vele beszélni ezt a dolgot.

Köszönöm szépen, hogy ilyen hosszan fogalmaztál. Most már Én is tisztábban látom az okát :)

2011. júl. 31. 14:57
 19/22 anonim ***** válasza:
37%

14:44-es vagyok

Le lehet pontozni, de egy 14 éves gyereknek, még a fejébe se forduljon meg, ok később írta, hogy nem, hogy az anyját zsarolja ezzel. Nektek nem szúrta a szemetek, szerencsétlen özvegyként neveli a két gyerekét, az egyiknek nem tetszik, hogy vigyázz rá, és a fejéhez vágják, hogy ő csak megtűrt személy. Ok a kérdező leírta, hogy nem így van, de akkor ez még nem derült ki.

2011. júl. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ömm kérlek... te melyik 14:44-es vagy? Az, aki én? Mert az nagyon mert akkor tudom pontozni a saját hozzászólásom...
2011. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!