Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Napok kérdése és 18 éves leszek. Van egy palotapincsi kutyám, aki elég rossz állapotban van, valószínű nemsoká meghal :( Szeretnék a menhelyről hozni egy nagytestű kutyát, de a szüleim nem akarják engedni. Arra gondoltam, hogy ha arra járok, bemegyek a menhelyre és hazahozok egy kutyát a tudtuk nélkül, utána már csak nem zavarják el.

Ti mit tennétek a helyemben? Nem tudnék kutya nélkül lenni, mindig volt kutyám, a legjobb barátaim ők.


2011. júl. 31. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
várd ki míg kimul a kutyád ha ki fog.majd utána hozhatod el.addig legyél vele mindig.
2011. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha van udvarod,ahol elfér a nagytestű kutya,akkor OK. De lakásban csak kínoznád szegényt.
2011. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
szerintem, ha lakásban éltek, akk ne vigyél be nagytestű kutyát... nem lesz neki jó. válassz megint kistestűt. anyukádéknak nem a kutyával van a bajuk, ha jól értm, hanem a nagytestű részével... nyilván van oka, sztem kérdezz rá.
2011. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Amíg otthon élsz, vedd figyelembe a Veled élők véleményét... Ez felnőttesebb magatartás 18 évesen. Valószínűnek tartom, hogy létezik kompromisszum a nincs kutya és a nagytestű kutya között.

Mondjuk, ha hazavinnél egy kis vagy egy középtermetűt, esetleg egy kölyökkutyát, amiről ők nem gondolják, hogy nagytermetű lesz, mire megnő, addigra meg már megszeretik. ;-)

Nem javaslom, hogy hazaállíts egy nagytermetű felnőtt kutyával, mert a kutyának sem tesz jót, ha még Tőletek is visszakerül a menhelyre...

2011. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk, nagy udvarral. Előre láthatóan jövőre el is költözünk az új házunkba, ahol kétszer ekkora az udvar mint itt. Itt is elég nagy az udvar egy nagytestű kutyának, de az új háznál még ennél is nagyobb.
2011. júl. 31. 17:43
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ötlet.Anyukádéknak biztos megvan az okuk rá hogy nem engedték.

Ha az én lányom csinálná ezt visszavitetném a kutyát.

It nem arrol van szó hogy kutyád nem lehet,csak nagytestű ne legyen.akkor hozz haza a menhelyről egy kistestűt.

ha majd külön leszel a szüleidtől akkor majd olyan kutyád lessz amilyet akarsz.

2011. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Apukám annyira jártas az állvilág témakörében, hogy bármelyik kutyáról megmondja kölyökkorban hogy mekkorára fog nőni. így esélyem sincs, hogy becsapjam, hogy kicsi marad :)
2011. júl. 31. 17:44
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Elég gáz, hogy még ki se múlt szegény kutyád, de már az utánpótlást keresed.. :(
2011. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkoztam, hogy ha külön leszek tőlük, de még évekig nem leszek külön, sőt szerintem sosem. Úgy építkezünk, tervezünk, hogy a párommal a szüleimmel élhessünk együtt. Picit már idősebb korban vannak, így a segítség jól jön nekik.
2011. júl. 31. 17:46
 10/22 A kérdező kommentje:
Mindent megteszünk, hogy ne haljon meg!! De szükség van a kutyára a háznál. A mostani kutyám sem öreg, csak beteg és ha lenne mellé egy kutyus még, lehet hogy enyhítene a fájdalmán a barátsága.
2011. júl. 31. 17:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!