Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedett vagy az életeddel?

Elégedett vagy az életeddel?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem, és min szeretnél változtatni?
2011. aug. 1. 10:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Most 18 éves vagyok.Ha a következő tanévben nekiállok normálisan tanulni,akkor mondhatom,hogy letettem az alapokat az elkövetkezendő 5 évre. Persze előre nagyon nehéz tervezni,de ha meglesz az érettségi,a felsőfokú nyelvvizsga jövő nyáron,4 év múlva a szakmám,és találok valami rendes munkát,vagy itt,vagy kinnt külföldön,akkor igen,elégedett leszek. :)
2011. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2011. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hellyel közzel igen. Mármint azzal vagyok elégedett, hogy megfelelően haladok a céljaim felé. Azt tanulom, amit szeretek, ha a terveim bejönnek akkor dolgozni is tudok majd a szakmámban, méghozzá szép pénzért. Vannak jóbarátaim, szuper szüleim és tesóm, nem unatkozom sose :)

Amivel nem vagyok elégedett, az pusztán az, hogy a páromat még nem találtam meg, és sajnos úgy érzem, hogy 24 évesen ez már nem is könnyű feladat, mert a velem egykorú lányok 16-20 éves koruk között összejöttek valakivel, és azóta is együtt vannak, míg én valamiért nem voltam ilyen szerencsés. A korombeli, vagy kicsit idősebb férfiak meg valamiért nincsenek is a környezetemben, akik mégis, azok a nálam fiatalabb lányokat hajkurásszák, vagy már tartós kapcsolatban élnek.

De meg vagyok róla győződve, hogy majd ha már külföldön fogok élni, akkor ez is változni fog.

2011. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán, bár tudom vannak akik rosszabb helyzetben vannak.De 27 éves vagyok, nincs gyerekem, nincs szakmám, bár van munkám ami eghyáltalán nem biztos hely és nagy gyakorlatot sem ad(csak adatrögzítés),olyan suliba jártam amit nem tudtam elvégezni és rengeteg pénzembe került.Most átjelentkeztem egy másik suliba ami könnyebb,de kiderült ott végig kell járnom a 4 évet és fogalmam sincs milyen szakot válasszakmert ami érdekel,ott kevés az állásajánlat.A szüleimmel élek akik hatalmas adósságot halmoztak fel a házra,van egy párom aki szeret én is szeretem, bár sajnos munkanélküli és nem igazán talál rendes állást, bár nem is erölteti meg magát túlságosan(sajnos neki is kevés tapasztalata van és csak egy 1rettségie)
2011. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes itt mindenki arról áradozik hogy,milyen szuper az élete,2 kérdésel meg arrébb arról hogy,erre nincs pénz....nincs kaja,elmaradott számlák vannak..:S
2011. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem itt kéne feltenned.

[link]

2011. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is. 17 éves vagyok, pár hónap és itt az érettségi meg a felvételi. Halvány gőzöm sincs arról, hogy milyen irányban tanuljak tovább (még az sem biztos, hogy miből akarok érettségizni). Rettegek, hogy sehova sem fognak felvenni, mert volt egy pár év, hogy nagyon rossz tanuló voltam.

Itt a családom, akikkel sokat veszekszünk, főleg a kisebb tesómmal, akivel még mindig közös szobánk van. Apámat évek óta nem láttam. Barátom nincs.

A barátaim közül egyben sem bízom meg igazán, mert ért egy nagyon nagy csalódás.

Viszont van egy hobbim, amit mindennél jobban imádok, és csinálom is minden nap. Nagyon élvezem.

És van célom is: hogy felvegyenek egy nem fizetős fősulira vagy egyetemre, így hátha sikerül megalapozni a jövőmet, plusz ha felvesznek, megkapom anyukámtól azt, amire évek óta várok.

2011. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Egyrészt igen, mert tudom, hogy van akiknek sokkal rosszabb a helyzete, mint Nekem.


Másrészt meg nem, egyrészt, mert nem tudom, hogy mit kezdjek magammal, tovább szeretnék tanulni. Két lehetöséget tüztem ki, nemzetközi szociális munkás vagy mérnök.

Elöbbit szivesebben csinálnám, mert ott érezném igazán jól magam, de kevesebb a pénz....

Nincs párom és igen, hátránynak érzem, hogy nincs egy rakat pénzem, mert papol mindenki az emberi értékekröl, holott a kutyát nem érdekli, már az sem elég ha az ember kinéz valahogy.

Egyszóval nem, nem vagyok elégedett.

2011. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nem igazán. sajnos énis tudok az etióp gyerekekről, de ettől én nem leszek boldogabb. azzal foglalkoznom, amit szeretnék, ez jó, de kényszervállalkozásban, kezdőként nem tudok mindent kifizetni, és hamar elcsúszni nem egy jó dolog úgy, ha senki nem tud támogatni (a szüleim nagyon el vannak adósodva). innentől kezdve csak arra tudok figyelni, hogy bármennyi munka árán is, de legyen pénzem. ebből kifolyólag nincs pasim, és egy év alatt a barátaim is lemorzsolódtak. de meglesz az eredménye, remélem.
2011. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Eddigi életemben amit elhatároztam hogy megcsinálom azt meg is csináltam. Tehát ezzel a részével igen. De bizonyos magánéletbeli dolgokkal nem. Remélem egy idő után azzal is minden rendben lesz.
2011. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!