Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a beteges féltékeny...

Mit tegyek a beteges féltékenységem és félelmeim ellen?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, 4hónapja járok a barátommal.

ma van a 20. szülinapja. és ma reggel ment el tőlem mert utazik el pár napra.

egész hétvégén együtt voltunk, ajándékot is adtam neki:) sőt még egy tortát is sütöttem neki, aminek nagyon örült és szerintem szépen megünnepeltük az szülinapját az ágyban is, ha értitek:) boldognak láttam:)

és egy közösségi oldalon irnak neki az üzifalára, rengeteg köszöntő van már... persze örülök,h gondolnak rám de féltékeny vagyok hogy 1-2 csak kedvesen ír neki... meg smiley-t is... tudom ez beteg...

de elég hülyén érzem magam...én már nem is írok neki, semmit sem érek mellettük:( feleslegesnek érzem hogy énis írjak neki...

Vagy ha mégis mit irjak, ami szép egyedi és nem ilyen tömegcucc hogy "boldog szülinapot stb" meg nem eröltetett nyálas... h kicsim drágám

nem akarom hogy kinevessenek h leégetem magam.... h eröltetett szöveget irok.


2011. aug. 1. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te ne írj semmit, hiszen már megünnepeltétek ahogy kell. Nem kell arról az egész világnak tudnia, olyan, mintha nekik bizonygatnád, hogy létezel és egy pár vagytok.
2011. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

amugy én mondtam is neki, h nem írok. mondta mosolyogva h "nem is kell Édesem, te már kitettél magadért, és élveztem, a torta is isteni volt"

De kint van amugyis h kapcsolatban van és kintvan a nevem és a képem...szoval amugyis látják.

2011. aug. 1. 15:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem súlyos önértékelési problémád van, én a helyedben orvost keresnék fel vele (v pszichológust). Sok sikert.
2011. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az elején én bennem is volt egy kis féltékenység. Kérdezgettem olyanokat akik régebb óta voltak együtt. És azt mondta a csaj hogy ez elfog múlni, elkell múlnia. Egy idő után tudod hogy összetartoztok. És elmúlt, már 6 éve vagyunk együtt és nem foglalkozok ilyenekkel régóta. Neten az köszöntse meg akikkel nem találkozik. Neked felesleges lenne, túl erőltetett.Párom mindig azt mondja ha valaki megakar csalni valakit akkor bármit csinálhat a másik.Férfiak között dolgozom és ő nem féltékeny, és nincs is oka. Megőrült volna ha mindig ezen kellett volna golyóznia.

Szóval tudatosan ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel, amíg jól elvagytok nem keres mást.Sokszor még akkor sem ha már nagy problémák vannak.

2011. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy és csak két lehetőséged van:


1. Felnőni

2. Pszichológushoz fordulni

2011. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hailey13 ***** válasza:
38%

nem kell semmilyen orvos.

néha én is hülyét kapok amikor egy fiúnak írkászolnak facebookon:D és a legszomorúbb hogy csak tetszik és nem is járunk, DE már idegesít ha egy másik lány ott van.:D

gondolj arra hogy a többi csaj folyamatosan azt látja: kapcsolatban xy-nal. és ha nem írsz az sokkal bensőségesebb kapcsolatra utal:) gondolj bele ők várják hogy írjon vissza valamit egy köszöntésre, te viszont együtt voltál vele :) téged választott, te meg őt, ha nem kellenétek egymásnak nem ez lenne a felállás:D

2011. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kösziköszi:DD
2011. aug. 1. 15:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanabban a cipőben jársz mint én. A barátod kedves veled, jó a kapcsolatotok, bizonyára kimutatja és mondja is, hogy mennyire jó vagy neki és minden okés, de Te folyton félsz és torokszorító érzések törnek rád, keresed a többi lányban, hogy miben jobbak mint Te...Hónapok óta ezzel küszködök én is.

Hogy más szebb és jobb, izgalmasabb, magabiztosabb.

Semmi baj nincs a kapcsolatodban, egyedül a túlzott önbizalomhiány. Szerintem próbáld azt, amit én, tudatosítsd magadban, hogy a barátod nem véletlenül szeretett beléd, Te vagy neki a tökéletes, és gondolj arra, hogy nem sok fiú mondhatja el, hogy a barátnője sütött neki...:) Ügyes vagy a konyhában, és még érzékeny is vagy, ezek nagyon vonzó jellemvonások.

Én 10 hónapja vagyok a párommal, egy ideje úgy érzem, kezdek kilábalni a beteges önbizalomhiányomból. Most már teljesen világos, hogy a korábbi hülye és értelmetlen kérdéseim és bizonytalanságom csak azt érte el, hogy hülyének tűnhettem. Nagyon lelombozó lehettem.

Kapj észbe, és szögezd le magadban: "Én egy tuti csaj vagyok, a barátom oda van értem, megőrül értem, házias is vagyok, kedves is, stb..."

Tényleg, az az igazság, hogy ezeknek a bizonytalanságoknak, félelmeknek semmi valóságalapja nincs...Annyira felesleges, és bizony ha mást látnál ugyanígy viselkedni, azt mondanád hogy ez nagyon hülye.

Nézd kívülállóként a dolgokat. Ha egy lány a barátja szülinapjára vesz ajándékot, felköszönti, tortát süt és ha ez nem lenne elég,a szexben is elkápráztatja, az mennyire korrekt...és akkor majd rájössz, hogy 150 %.

19/l

2011. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
tudjátok...a másik dolog amitől szabályosan rettegek hogy az ex barátnője ir neki sms-t vagy felhívja... volt már balhé a kiscsaj miatt h nem akart leszállni a pasimról, bár igaz ő nem ír vissza neki nemis reagál... igy hátha feltünik a lánynak h zárt ajtón kopogtat. de félek
2011. aug. 1. 15:59
 10/14 Hailey13 ***** válasza:
15:55: csak sokat unatkozok!:D
2011. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!