Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a beteges féltékeny...

Mit tegyek a beteges féltékenységem és félelmeim ellen?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, 4hónapja járok a barátommal.

ma van a 20. szülinapja. és ma reggel ment el tőlem mert utazik el pár napra.

egész hétvégén együtt voltunk, ajándékot is adtam neki:) sőt még egy tortát is sütöttem neki, aminek nagyon örült és szerintem szépen megünnepeltük az szülinapját az ágyban is, ha értitek:) boldognak láttam:)

és egy közösségi oldalon irnak neki az üzifalára, rengeteg köszöntő van már... persze örülök,h gondolnak rám de féltékeny vagyok hogy 1-2 csak kedvesen ír neki... meg smiley-t is... tudom ez beteg...

de elég hülyén érzem magam...én már nem is írok neki, semmit sem érek mellettük:( feleslegesnek érzem hogy énis írjak neki...

Vagy ha mégis mit irjak, ami szép egyedi és nem ilyen tömegcucc hogy "boldog szülinapot stb" meg nem eröltetett nyálas... h kicsim drágám

nem akarom hogy kinevessenek h leégetem magam.... h eröltetett szöveget irok.


2011. aug. 1. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kicsikét túl reagálod,nem gondolod ?
2011. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

15:58as nagyon jófej vagy:) köszönöm ezt megfogadom:)))

nekedis sok önbizalmat és boldogságot:)

2011. aug. 1. 16:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Köszi szépen:)

Még annyit "mondanék", hogy egy bizonyos fokig a rendesebb és komolyabb fiúknak tetszhet is, ha egy lány szégyenlős, visszahúzódó, nem kell gyökeresen megváltoznod, csak gondold másképp a dolgokat...Mert el fog telni pár hónap, biztos leszel a kapcsolatotokban, és bánni fogod hogy a szép perceket feleslegesen elpazaroltad a rossz érzésekre, aminek semmi alapja nincs.

Hagy nyomuljon az a régi csaj, ő a múlt, nem véletlenül szakítottak, a lényeg hogy már Te vagy neki, és közömbös a másik:) (mert nem reagál az sms-ére).

Engem így utólag az bánt, hogy sajnos sokszor úgy érezhette a barátom, hogy nem bízom benne...és ez a legrosszabb. Most persze megteszek mindent. Ha még 4 hónap után kaptam volna észbe, megkímélhettem volna magunkat egy csomó kellemetlenségtől.

Sajnos sok embernek torz az értékrendje, főleg párkapcsolatok terén. De vannak még nagyon korrekt, rendes fiúk, akik tényleg igazán szeretik a párjukat, épp ezért mint nő, csak te vagy neki, más nem érdekli. Mert neki érték a szerelem, érték vagy Te.

Rájöttem, hogy engem is részben a sok süket duma vezetett félre, amit az interneten írogatnak, hogy a férfiak megkívánnak minden jó nőt, meg a vadászösztön, az van beléjük kódolva, hogy minél több nőt....blabla.

És mikor közel kerültem az első hús-vér férfihez, a páromhoz, rájöttem hogy ez jellem kérdése. Velem tervezi az életét, mindenkinek bemutatott, elmondta egyszer, hogy képzeljem el az egyik haverja azon gondolkodik, hogy kit "dugjon meg", holott van barátnője...és hogy ő -a párom- egyszerűen nem érti, hogy hogy lehet ez.

Ha jó embernek ismerted meg a barátodat, nincs 100 meztelen nős kép a telefonjában, rendesen foglalkozik veled és sokmindenből látszik hogy szeret, nem bámul másokat melletted az úton, akkor nyugodjál meg.

Tudom hogy milyen borzasztó ilyen dolgokon rágódni...És az benne a "vicc", hogy ha rendes a pasid, akkor semmi értelme. :)

2011. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

:)köszönöm szépen utolsó:)

sajnos párszor füllentett már nekem...de részben énis hibás voltam, mert én hisztiztem és kiabáltam mert füllentett, ő meg füllentett mert hisztiztem.

szóval ez egy körforgás volt...aztán meghúztam a rolót, hogy oké normálisan reagálok, megigérte hogy nem fog hazudni és multkor kérdezem tőle (sose szoktam)hogy "szeretsz?"

erre Ő: "Nem..." meghült bennem a vér, azthittem elbőgöm magam...

Folytatja: "hanem imádlak... és azt mondtan nyugis párkapcsolatot akarsz... hát nem lesz az" megint nagyit néztem

folytatja: "mert tele lesz vidámsággal és nevetéssel, és soha többé nem akarom hogy miattam sírj mert hülye vagyok, csak örömkönnyeket akarok látni a szemedben és azt akarom hogy boldoggá tegyelek"

2011. aug. 1. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!