Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább szöveg,...

Mi volt a legdurvább szöveg, amivel a párotok szakított veletek, és ti mit reagáltatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%
Az exemnél aludtam onnan mentem dolgozni. Beszélgettünk általános dolgokról, majd egyszer csak váratlanul megkérdezte: Szerinted érdemes még együtt maradnunk? ? Mindezt fél órával az indulásom előtt. Teljesen lehidaltam, és rákérdeztem, hogy ennél jobb alkalmat nem talált, hogy ezt közölje, tudta, hogy mindjárt megyek dolgozni. Mire teljesen értetlenül nézett, hogy ez csak egy ártatlan kérdés volt, és még nem is biztos hogy szakítani akar. Persze az lett belőle, de nem akkor, hanem egy héttel később.
2011. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 josek ***** válasza:
84%
nyaralni voltunk, elhalmoztam minden jóval, az utolsó napon, mondta hogy csücs ide mellém beszéljünk(már éreztem mi következik) és kérdezte hogy érzem érdemes fojtatni? ö szeret engem de én jobban szeretem mint ö engem, és minden nö örülne ilyen pasinak(akkor minek dobott) és jobbat érdemlek, Én meg mondtam hogy ezt miért a nyaralás végén mondod? erre ö, azt hittem változik valami,, hát mondom fasza, én louser,, kihasználtak, megrágtak és kiköptek, azt mondta legyen egy hét szünet és utána találkozunk és megbeszéljük, azóta is beszéljük a dolgokat ennek 4 éve elérhetetlen lett, és kiderült volt valakije, csak én voltam a pénzesebb
2011. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
89%
De dúrva sztorik......Hogy némelyik ember azért dobja a nőt,mert nem elégíti ki orálisan....Mennyi paraszt van.
2011. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 dtigenerator válasza:
84%

Az én páromról kiderült, hogy azért volt velem, hogy az aktuális exét féltékennyé tehesse velem. Ezt közölte sacc 2 hét álmodozós friss-kapcsolatos idő után, de nem tartott sokáig, hamar elküldtem a fenébe, bár én élőben tettem, nem SMS-ben.


Amúgy 18/F

2011. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
79%

Viccesek ezek a sztorik, bár nyilván átélni már kevésbé volt az. De utólag jókat lehet röhögni, hogy mekkora parasztok vannak.


Mesélek én is néhányat.


Tudni kell, hogy nagyon naiv, érzékeny, önbizalomhiányos lányka voltam, önbecsülésem nulla. Ezért sajnos sose reagáltam valami frappánsan.


(19 éves koromban)

ICQ-n beszélgettem az akkori barátommal, akivel kb. 1-2 hónapja jártunk. Elég nehezen jöttünk össze, előtte kavarásztunk sokszor, én hullaszerelmes voltam belé, ő szerintem csak le akart fektetni. (Nem sikerült.) Szóval ICQ-n dumáltunk, amikor kibökte, hogy másnap két hétre elutazik Németországba. Mondtam neki, jó, hogy most mondod, mért nem mondta hamarabb, ráadásul pont tegnap találkoztunk. Hebegett-habogott erre. Nagyon felmérgeltem magam, és hisztiztem neki, hogy jó, rendben, ha ilyen hülye, akkor szakítsunk. Válasza: jó.


:D Így mentünk szét. Utána még írogatott, hogy én a barátja voltam, és ez nála fontosabb a szerelemnél stb... meg hogy ne tartsuk a kapcsolatot. Aztán egy nap múlva írt, hogy mégis tartsuk. Pff... Utána még egy ideig kavartunk, aztán pár hónap múlva ismét elküldött a francba. Én persze bömböltem a szeme láttára. Ő meg vigasztalgatott, hogy: "Velem is volt már ilyen. Ilyenkor nagyon sokat kell lenni a barátokkal!"


***


(24 évesen)

Távkapcsolatban éltünk. Nem volt már túl jó a viszonyunk a vége felé, hanyagolt, nem keresett. Felhívtam, és mondtam neki, hogy beszélnünk kellene, mert ez így nem jó, találjunk konstruktív megoldást. Mondta, hogy jó, utazzak el hozzá. El is mentem, felpakoltam tankönyvekkel (egyetemista voltam), ráadásul 5 nap múlva volt esedékes a zh. Péntek este mentem, nagyon kedves volt velem. Szombat reggel az ágyban fekve közölte, hogy vége, mert neki anyagi problémái vannak, és ez annyira leköti, hogy nem tud velem foglalkozni. Én persze bömböltem. Reakció: rám néz csodálkozva, és kérdezi: "Most meg mi a baj?"


Hát jó nagy paraszt volt, szerencsére egy év múlva, mikor már kezdett helyrejönni az önbecsülésem, megírtam neki a magamét e-mailben.


Azóta még volt egy-két szakításom, de már nem sírtam, sőt, a második már közös megegyezés volt. Igaz, azóta kapcsolatokba se nagyon megyek bele, ezerszer is meggondolom, mielőtt kezdek valakivel.


27/N

2012. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
67%

"Béla bácsi otthon nyugdíjba megy. Megkapom az állását. De ez megöl minket." - közli műsopánkodó képpel tök váratlanul, amikor munka után nagy vidáman gyanútlanul megyek hozzá.


25-26 éves voltam kb. Úgy 2 hónapja jártunk, becsődölt többször az ágyban, én megértőn reménykedtem a javulásban, erre még ő dob ki, köpni-nyelni nem tudtam a felháborodástól.


Nem lett volna áthidalhatatlan a távolság. Valódi oka az volt, hogy betojt tőlem, be is vallotta - másnap, amikor beállítottam azzal, hogy tudni akarom az IGAZAT.


Azt is mondta, hogy ő már gyereket akar, és társai. Aha, eltelt azóta vagy 5 év, azóta sincs neki. :P

2012. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!