Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyu?

Miért csinálja ezt anyu?

Figyelt kérdés
Itt volt a barátnője és hozta a fiát is. Ez volt 2 hete.Utána azóta az megy mert a fiú megsértődött hogy "Mit mondtál megsértődött nagyon" én mondom neki hogy nem mondtam neki semmit és nekem esik folyton ezzel.Mikor eljön a barátnője akkor ő még nem is köszön vissza de ár mondja hogy "nem köszönök mert a fiam még mindig meg van sértődve" utána jön a másik válasz "Mit szóltál be neki? Ha nem mondod el komolyan mondom szájba váglak" ezt mondja 1.milyen jogon vágna szájba 2.nem az anyám hogy megmondja nem? Meg indig mondja hogy a fia így a fia úgy jó lesz ha ráhajtok meg ilyenek de nekem egy cseppet nem jön be a fiú!!! Mit csináljak??? 13/l
2011. aug. 1. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nézz a szemébe és mondd el anyud barátnőjének h te semmi sértöt nem mondtál a fiának de én azért szeretném tudni h a gyerek min sértődőtt be annyira.
2011. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, őszintén, hogy nem az eseted a fia. Próbálj tőlük mindig elhúzódni, ha jönnek, előtte menj el valahova.
2011. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a fiút és kérdezd meg, hogy mi a baja. Magyarázd el anyudnak, hogy te semmi rosszat nem mondtál neki. A barátnőjével ne törődj, mindenki a sajátját védi, kivétel ezekszerint anyud :(
2011. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,most vagy te nem írtad le értelmesen,vagy ezek nem normálisak....

Nagy barátnő lehet az aki más gyerekét simán szájba vágná,ráadásul előtte.

2011. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki ilyet mondana a gyermekemnek azon nyomban szájon csapnám, akárki is legyen az illető.

Szerintem ha legközelebb ilyennel fenyegetőzik vedd fel a telódra, elég csak a hang anyag. Azzal már tudsz fenyegetőzni te is, hogy elküldöd a zsaruknak az anyagot meg ilyesmik.

2011. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ööö... nem teljesen értem... Anyukád mit szól mindehhez?
2011. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!!
2011. aug. 2. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!