Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan bánt, hogy a barátom...

Jogosan bánt, hogy a barátom minden áldott nap megjegyzi, hogy mennyi szép nő futkozik az utcán?

Figyelt kérdés
Az nem zavar, ha megnézi a szép nőket, hűséget fogadott nem vakságot. DE az azért már kezd idegesíteni, hogy minden nap végig kell hallgatnom, hogy mennyi szép nő van a világon. Tudom én ezt anélkül is. Olyan mintha valami haverja lennék, akivel kitárgyalhatja ezeket a témákat. Már mondtam neki, hogy ne mondja, mert engem ez zavar, mert úgy érzem, hogy nem vagyok elég neki, de így is kicsúszik a száján. Nem vagyok egy féltékenykedő hárpia, de olyan rosszul esik. Én minden tőlem telhetőt megteszek, hogy boldog legyen, és úgy érzem, hogy ez nem elég. Nem tartom magam szépnek, a barátom azt mondja, hogy neki tetszem, de ezek után már ebben is kételkedek. Nem akarok hisztis libának tűnni, de jogos a kérésem nem, hogy ne velem ossza meg az ilyen felfedezéseket?
2011. aug. 1. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

19 27

Akkor bezony szingli leszel örökre. Olyan férfit nem találsz aki nem néz meg másokat. Max azt mondja hogy lenyugodj de amugy nem igaz.

2011. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pedig nem vagyok szingli, és a párom nem is aláz meg azzal, hogy másokat bámul az utcán.
2011. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nézi mikor nem vagy ott.
2011. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azt akarja elérni, hogy te is beállj közéjük. Szerinte megvan benned, ami ehhez kell, csak nem hozod ki magadból.
2011. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!