Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyugodjak meg? :/

Hogy nyugodjak meg? :/

Figyelt kérdés

A barátnőmnél aludnék nem sokára viszont az anyja azt mondta először, hogy nem de utána hogy megbeszéljük. Na és most előjött ez és elkezdtem sírni:/ Lehet hogy kis dolognak tűnik, de olyan jó ott vele, meg mindig elvagyunk, és eszembe jutottak, merre fele voltunk meg minden és akarok még egy pár napot ha lehetne nagyon örülnék neki. 2-3 nap elég, nem kell egy hét, nem akarok ott zavarni. Mindig hülyéskedünk meg ott tényleg jó minden, mit csináljak hogy megnyugodjak? Annyira sírhatnékom van és néha sírok is most így este fele:/. Csak rossz, hogy azt mondták nem, persze megértem, ha nem lehet, majd egy másik szünetben, de remélem, hogy még erre lesz lehetőség. Valaki megnyugtat kicsit? Kérlek.

18/L


2011. aug. 2. 00:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sírd ki magad bátran! Az a legjobb nyugtató.
2011. aug. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis dolgokon lehet a legkönnyebben kiakadni. Igaz, ha egyszer nekem nemet mondanak, van bennem annyi büszkeség, hogy emelt fővel vonuljak vissza, és ne lehajtott fejjel kuncsorogjak tovább... Talán nem kellene erőltetnetek. A barátnőd anyukájának nem feltétlenül veled van gondja, lehet ezer más oka.
2011. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Lányokat szereted vagy csak szimplán nagyon jó barátnő?:DMert akkor sírj úgy ahogy csak tudsz!Nagyon jó:P
2011. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Lehet nem velem van a baja, nem tudom.

Barátnő:D

2011. aug. 2. 00:31
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor jó:)))
2011. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De hogy nyugodjak meg?:( Jó elfogadom ha nem, de még van esély rá hogy ott lehetek és a remény hal meg utoljára:)
2011. aug. 2. 00:38
 7/24 anonim ***** válasza:
nem értelek, ezen most miért kell sírni? miért annyira nagy baj az, hogy nem aludhatsz nála? (nem kötözködésként, csak kérdezem :)) az anyja biztos megérti majd, nyugi. a barátnőd ráveszi. :D én elvesztettem a legjobb barátnőmet, aki olyan volt, mintha a testvérem lett volna. mindig azt hittem hogy fontos vagyok neki, mindent megbeszéltünk. most pedig az se érdekli, mi van velem. nagyon rossz, mikor valaki 8 évig a legjobb barátnőd volt, most pedig úgy itt hagy, mintha nem is léteznék. azt hiszem, hogy kihasznált. (kint van külföldön..) na nekem van okom sírni. :(
2011. aug. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem tudom miért sirok ezért, igen rossz lehet neked:/ De ne félj:) Amúgy meg azért sírtam mert olyan jó ott tudod, jól megvagyunk meg minden aztán jön a nem xd:/ ...de talán még lehet:)
2011. aug. 2. 00:44
 9/24 anonim ***** válasza:
értelek, végülis így belegondolva.. :( de még minden lehet. :)
2011. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Reménykedem:) Most is sírtam :/ De van még remény, csak tudod suli elött akarom:) Mert suli időben megértem, hogy akkor nem engednek majd oda, mert tanulás meg minden:D

Szerinted lehet még suli elött?:)

2011. aug. 2. 01:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!