Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyugodjak meg? :/

Hogy nyugodjak meg? :/

Figyelt kérdés

A barátnőmnél aludnék nem sokára viszont az anyja azt mondta először, hogy nem de utána hogy megbeszéljük. Na és most előjött ez és elkezdtem sírni:/ Lehet hogy kis dolognak tűnik, de olyan jó ott vele, meg mindig elvagyunk, és eszembe jutottak, merre fele voltunk meg minden és akarok még egy pár napot ha lehetne nagyon örülnék neki. 2-3 nap elég, nem kell egy hét, nem akarok ott zavarni. Mindig hülyéskedünk meg ott tényleg jó minden, mit csináljak hogy megnyugodjak? Annyira sírhatnékom van és néha sírok is most így este fele:/. Csak rossz, hogy azt mondták nem, persze megértem, ha nem lehet, majd egy másik szünetben, de remélem, hogy még erre lesz lehetőség. Valaki megnyugtat kicsit? Kérlek.

18/L


2011. aug. 2. 00:21
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom de miért pont Győrt mondtad?:D
2011. aug. 2. 11:38
 22/24 anonim ***** válasza:
Mert már egyszer(többször?) feltetted ezt a kérdést.
2011. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
És akkor írtam hogy Győr?
2011. aug. 2. 14:47
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!