Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyugodjak meg? :/

Hogy nyugodjak meg? :/

Figyelt kérdés

A barátnőmnél aludnék nem sokára viszont az anyja azt mondta először, hogy nem de utána hogy megbeszéljük. Na és most előjött ez és elkezdtem sírni:/ Lehet hogy kis dolognak tűnik, de olyan jó ott vele, meg mindig elvagyunk, és eszembe jutottak, merre fele voltunk meg minden és akarok még egy pár napot ha lehetne nagyon örülnék neki. 2-3 nap elég, nem kell egy hét, nem akarok ott zavarni. Mindig hülyéskedünk meg ott tényleg jó minden, mit csináljak hogy megnyugodjak? Annyira sírhatnékom van és néha sírok is most így este fele:/. Csak rossz, hogy azt mondták nem, persze megértem, ha nem lehet, majd egy másik szünetben, de remélem, hogy még erre lesz lehetőség. Valaki megnyugtat kicsit? Kérlek.

18/L


2011. aug. 2. 00:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
aludjon ő nálad....
2011. aug. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? én már 2 éve akarok találkozni egyik netes barátnőmmel, hát sose jött össze, te azért szerencsésebb helyzetben vagy. :D de miért nem engedi az anyja, hogy náluk aludj? mi akadálya? :O
2011. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Ő nem tud egyenlőre.
2011. aug. 2. 01:21
 14/24 A kérdező kommentje:
Kitalálta rólunk valaki hogy leszbik vagyunk-.- Persze semmi erre utaló jelet nem csináltunk. És ez biztos bekavart kicsit, de az anyja nem hiszi el, lehet megijedt akkor vagy mi, nem tudom.
2011. aug. 2. 01:28
 15/24 anonim ***** válasza:
lol. xDD az anyja azért ennyire biztos ismeri a lányát. nem hinném hogy ezt feltételezi. x'dd :D
2011. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem is ő, de biztos megijedt a hírtől.

Hülye aki kitalálta ezt:D

2011. aug. 2. 01:46
 17/24 anonim ***** válasza:
eléggé. :D
2011. aug. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
:D Jó hogy egyetértünk :D xd
2011. aug. 2. 02:00
 19/24 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy már aludtam ott sokat, vagyis egy hetet nem rég, meg feb-márc:D Szóval nem rétem , lehet a hír zavarta fel a dolgokat:D Remélem lesz még lehetőségem ott aludni:) Mert amúgy az anyjával jóba is lettünk úgy mond bár valaki mindig bekavar de majd megunja:D
2011. aug. 2. 02:22
 20/24 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy ha nem is tudtok egymásnál aludni, akkor találkozzatok mondjuk félúton valamelyik nap,és akkor meg van a személyes kontakt is,végüls Győr és Budapest nincs olyan messze egymástól.
2011. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!