Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen kíváncsi,...

Miért vagyok ilyen kíváncsi, mit tehetnék, hogy ne nézegessem folyton?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy már egy éve,hogy megcsalt a férjem egy 2 gyerekes nővel, akinek élettársa is van.Szakítottak, megbeszéltük, újraépítettük a házasságunkat.

Minden oké,sőt jobb ,mint előtte volt...

Mostanra jutottam el odáig,hogy úgy érzem, túl vagyok rajta,már nem fáj annyira...

Viszont ,ami aggaszt.

Csak az iwiwen vagyok rajta a közösségi portálok közül,szándékosan.Amikor fentvagyok, mindig megnézem, a nő,és a párja adatlapjait,képeit.Tudom, hogy nem kéne,de magam se tudom miért, mindig megnézem...

Hogyan szokjak le róla, vagy normális dolog,és majd idővel ez is elmúlik?

Járt már más is így?

Mi a véleményetek?


2011. aug. 2. 07:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Örülj neki,hogy átvészeltétek és tojd le öket!

Ha rá akarsz nézni csípd meg magad.

2011. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Semmi sem jobb, mint előtte volt, tekintve, h képtelen vagy elfelejteni, ami történt (kül. nem nézegetnéd a csajt), ráadásul szépen megaláztad magad azzal, h visszafogadtad.

Ne csodálkozz, ha esetleg ismét megcsal, hisz úgy lesz vele, miért ne, múltkor is megbocsátott.

2011. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Természetes hogy megnézed,egy idő után meg fogod unni hogy megnézd,de akár most is leszokhatsz róla:

Ne nézd meg többé,menj át a Facebookra,szüntesd meg az internet előfizetést.

2011. aug. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Párom volt barátnője kapcsolatunk kezdetén igencsak megkeserítette mindennapjaimat. Facebookon és iwiwen üzengetett. Elárasztotta az oldalakat közös fotókkal, amiken nemcsak ők ketten, hanem párom családja is szerepelt.

Szép lassan rászoktam arra, hogy direkte nézegetek az adatlapját. Ha nem voltam Internet közelben szabályosan minden bajom volt. Legyőzöttnek éreztem magam. Úgy gondoltam, hogy most egy lépéssel előttem jár a csaj.

Ma már direkte azért, hogy az ő adatlapját vagy esetleges üzeneteit megnézzem nem kapcsolom be az Internetet, de ha leülök a gép elé nagyon ritkán bírom ki, hogy ne tekintsek rá.

Ehhez persze az is hozzájátszik, hogy az utóbbi időben nem jönnek az üzenetek, a képek eltűntek.

Nem hiszem, hogy végérvényesen le tudnék róla szokni, annyira belém égtek a dolgok. Nekem esküszöm már az is megnyugtató, ha azt olvasom, hogy boldog, mert akkor tudom, hogy nem veszi elő a párom. Ha viszont megzuhan a csaj, rettegek, hogy a múlthoz kap.

Páromat tudom, hogy nem érdekli a dolog, de akkor is szeretnék tájékozott lenni.Az a típus ugyanis, aki ezeken a közösségi oldalakon éli mindennapjait. Tényleg a legutolsó tüsszentésig mindent megoszt, kiír.

Szóval a kérdésedre érdemi választ nem tudok adni, mert igazándiból nekem se sikerült végérvényesen tudomást se venni róla.

2011. aug. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
töröld magad iwiw-ről!
2011. aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én is még nézegetem, pedig két éve történt a dolog, viszont egyre ritkábban, el fog múlni majd egyszer, de hogy mikor, azt nem lehet tudni.
2011. aug. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Töröld magad. Én is ezt tettem. Nagyon jót fog tenni, és kisebb veszteség, mint amit magaddal csinálsz most, hidd el.
2011. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Ott rontottad el, hogy megbocsájtottál a férjednek. Azt írod szakítottak, magyarul nem egy éjszakás kaland volt. Hát ha jó neked, kínozd magad tovább az biztos, hogy a férjedben soha többé nem bízhatsz meg. Árgus szemmel kell figyelni rá, mint egy kétévesre, hogy éppen mit csinál. Megéri?
2011. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
kíváncsiság néha rossz néha jó, am én írtam ,h töröld magad iwiw-ről, csak így belegondolok én facebookon már nem egyszer deaktiváltam magam és mindig vissza lépek mert kíváncsi vagyok ,h többiek mit irkálnak üzenőfalra, kivel mi újság..
2011. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kérek mindenkit, a kérdésre feleljen,nem kívánok belemenni a részletekbe,és magyarázkodni,mi hogyan történt,és miért bocsátottam meg...

Annyit elárulok hogy 23 év házasság áll mögöttünk, és ez döbbentett rá, hogy szeretem még,és teljesen megváltoztunk mind a 2 en azóta.Érzem, tudom, hogy megbánta.Ennyi.

Törölni azért nem akarom magam,mert sok régi osztálytárs,ismerős van,és olyan jó látni őket, meg feltenni képeket...

A Facebook nekem nem szimpi...

Írjatok még...

2011. aug. 2. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!