Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen kíváncsi,...

Miért vagyok ilyen kíváncsi, mit tehetnék, hogy ne nézegessem folyton?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy már egy éve,hogy megcsalt a férjem egy 2 gyerekes nővel, akinek élettársa is van.Szakítottak, megbeszéltük, újraépítettük a házasságunkat.

Minden oké,sőt jobb ,mint előtte volt...

Mostanra jutottam el odáig,hogy úgy érzem, túl vagyok rajta,már nem fáj annyira...

Viszont ,ami aggaszt.

Csak az iwiwen vagyok rajta a közösségi portálok közül,szándékosan.Amikor fentvagyok, mindig megnézem, a nő,és a párja adatlapjait,képeit.Tudom, hogy nem kéne,de magam se tudom miért, mindig megnézem...

Hogyan szokjak le róla, vagy normális dolog,és majd idővel ez is elmúlik?

Járt már más is így?

Mi a véleményetek?


2011. aug. 2. 07:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt meg tudod magyarázni hogy miért nézegeted?Milyen érzés ha nézed a képeiket?
2011. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen!

Nem fáj,ha nézem a nőt,mert nem csinosabb ,mint én,csúnya ragyás ,pattanásos az arcbőre...(fiatalabb tőlem 16 évvel)

Inkább azért nézem, hogy lássam, túl van e már a férjemen,(mert régebben még írkált ki hülyeségeket,meg volt egy pár szemét húzása...

Szeretek képben lenni.

2011. aug. 2. 11:20
 13/14 A kérdező kommentje:

Most már nemigen tesz fel semmit,csak egy barátjuknak a gyerekéről. de azt úgy,mintha szinte az övé lenne...

Családi áll.-át rejtette,az élettársa viszont egyedülállóként tünteti fel magát,és még a közös gyekekről se tett fel képet,pedig együtt vnnak..

2011. aug. 2. 11:22
 14/14 anonim ***** válasza:
Pedig jobban járnál, ha törölnéd magad. Visszamehetsz, ha túl vagy rajta. És gratulálok, hogy megmentettétek a kapcsolatotokat. Én is több éves kapcsolat, többszöri szakítás után voltam képes teljesen rálátni magamra, és rádöbbenni, mennyire szeretem. Most nem vagyunk együtt, de hátha egyszer...
2011. aug. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!