Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva, hogy apával sétálta...

Nem durva, hogy apával sétáltam és egy fickó megkérdezte, hogy járunk -e? :SSS

Figyelt kérdés

Komolyan majdnem elhánytam magam! Apa 43 éves és annyinak is néz ki! Kissé őszes is. Én meg most lettem 18 éves és mindenki mondja, hogy kevesebbnek tűnök. Mentünk a postára és egy pasas megkérdezte, h együtt vagyunk -e. Ez úgy felhúzott. Nagyon szomorú, hogy már az a "normális", hogy 25-30 év van a párkapcsolatban élők között.

18/L


2011. aug. 2. 07:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

"Mentünk a postára és egy pasas megkérdezte, h együtt vagyunk -e."

Szerintem meg arra értett, hogy együtt mentek e a postára, vagy külön külön vagytok ott.

Pl. Ha csekket akartok befizetni és mind a ketten ott álltok és ő azt akarta kérdezni, hogy együtt vagytok együtt fizettek, vagy külön külön fizettek.

Érted?

2011. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a "mentünk a postára" azt jelenti, hogy még nem voltak ott. Akkor azt írta volna, hogy a postán voltunk vagy sorban álltunk.
2011. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Egy barátnőmmel pont fordítva volt, ő kb 20 lehetett és volt egy 40-50 körüli pasija. (ő tudja, akkoriban "érdekes" életet élt)

Búcsúztak el a buszállomáson, barátnőm készült felszállni, sofőr mondja neki, hogy gyorsan búcsúzz el apádtól, mert indulni kellene.

Erre - de ő nem az apám. A sofőr inkább beszállt a fülkéjébe, nem nézte végig ahogy smárolnak...

2011. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
sztem is úgy érthette ahogy 10.05-ös írta
2011. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

Engem is néztek már a barátnőjének:DDD

De túlzottan nem zavar, valószínűleg azért van, mert jópár évet letagadhatna. Én most leszek 19, ő pedig 39, de olyan mint aki a 30-as évei elejét tapossa.

Nem szoktam magam felhúzni rajta:D

2011. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sétáltunk a posta épületéhez, tehát nem sorban álltunk, és arra értette,h g együtt vagyunk -e, h járunk -e, mert vágott olyan fejet is, h hu jó fiatal csajod van, biztos a pénzért..... ezért is húztam fel magam.


Na igaz, már az is felháborító, h megkérdezi csak úgy.

2011. aug. 2. 15:32
 17/17 anonim ***** válasza:
50%

Párszor már tőlem is kérdezték, mikor apummal mentem valahova.

Nekem erre az szokott a válaszom lenni, hogy: "Perzse, hogy együtt járunk. Manapság már az a trendi, hogy a lányok az édesapjukkal járnak."

2011. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!