Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 évesen mondhatom azt hogy...

29 évesen mondhatom azt hogy elég?

Figyelt kérdés
Belefáradtam az életbe.
2011. aug. 2. 09:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Az alkalmazkodással nincsenek gondok, inkább a generációs eltárásek ütköznek.
2011. aug. 2. 09:49
 12/26 A kérdező kommentje:
eltérések
2011. aug. 2. 09:50
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom beleképzelni magam a helyzetedbe,de személy szerint úgy érzem nem lenne olyan esemény az életembe ami arra sarkalna,hogy lehúzzam a redőnyt.Fiatal vagy,van még időd bőven,kár lenne nem kihasználni.
2011. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Azt iirod, ELÉG.Na, hát onnan aztán biztosan nincs kiút!! Mindenkinek a maga keresztje a legnehezebb, de én már láttam ennél durvább sorsokat is.Nem kicsinylem a problémáidat, de az idő, AZ IDŐ a legjobb orvosság. Meg kell élni a sz@r dolgokat,át kell vészelni és haladni előre.Ne dobd el a lehetőséget! Tudod, a remény hal meg utoljára!
2011. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nem nekem van a világon a legnagyobb problémája, de a jelelegi lelki állapotomban már ez is nagyon sok. Lelki betegségekre pedig nem ismerek gyógyírt, úgyanis ha nincs semmi, ami pozitívabb gonolkodásra késztetne, akkor .... nem tudom.
2011. aug. 2. 10:21
 16/26 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp, h mi késztethet pozitiv gondolkodásra:

az j boldog akarsz lenni. Gondolom így van. Akkor azért tenni kell. Olyan nincs, h nem lehet tenni semmit, ha mást nem, a hozzáállásodat megváltoztathatod. Sokan nem hiszik, de csak is rajtunk múlik, h boldogok vagyunk-e vagy sem. Én is éreztem úgy, h semmi értelme az egésznek, nem láttam semmi lehetõséget magam elõtt. Aztán eldöntöttem, h boldog akarok lenni, és változtattam magamban. Ennyi a titok.

2011. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
*magamon
2011. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem, nem, és nem, sosem elég!

Hidd el, én is keresztülmentem sokmindenen, kaptam az élettől hideget-meleget nem keveset, anyámék évek óta csak őrlődnek egymás mellett, párommal költöznénk, de nem tudunk, hiába dolgozza halálra magát, terhesen vissza kellett mennem dolgozni, szeptembertől folytatódik az egyetem, a családdal sem vagyok jóba, tesóm gyűlöl, egyszóval minden összejött...


És hogy elég lenne? Egy frászt! Most jön az én időm, és megmutatom mindenkinek, mire vagyok képes!


Vegyél egy nagy levegőt, és vedd a kezedbe az életedet! :)

2011. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Mondhatod.

Aztán változtass.

Nincs ami pozitív gondolkodásra késztessen? Dehogy nincs! Te magad.

Olvasd el ezt a könyvet: Louise L. Hay - Éld az életed

2011. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
vegyél egy gsxr 1000-t aztán minden nap kisértsd a szerencsédet, azon kívül, hogy szórakozol mint az állat, egyszer csak majd 200 fölött csattansz, aztán minden problémád megoldódik, és még jól is fogod érezni magad előtte
2011. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!