Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly párkapcsolaton kívül...

Komoly párkapcsolaton kívül részt vesztek alkalmi kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Manapság mennyire fura ha vki akinek nincs párja a szex miatt sem jön össze senkivel?Ezt főként fiatalok között értem.Nekem nincs kapcsolatom egy ideje de csak úgy nem szexelnék egy ismeretlennel mert nekem ahhoz több kell érzelmileg is nem is tudnám élvezni.

Néha már szégyellem h én nem vagyok ennyire "laza" úgymond hiába h magánügy de ha komolyan ismerkedsz vagy barátokkal beszélgetsz akkor csak szóba kerül ez a téma is és olyankor érzem hogy van aki ezért bolondnak néz.:S


2011. aug. 2. 11:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt alkalmi kapcsolatom. SZerintem ezt is lehet normálisan csinálni, megfelelő érettségű partnerek esetén, ha mindkét fél így akarja és tisztában van a helyzettel. Nincs ebben semmi rossz és senkinek semmi köze hozzá. De ahhoz sem, ha valaki nem él ilyen lehetőséggel, mert hozzá nem passzol ez a megoldás.

Joga van hozzá, hogy csak szerelemmel szexeljen és a másiknak is joga van ahhoz, hogy anélkül. Egyik sem rosszabb a másiknál.

2011. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%
úgy bírom akik fújjognak egy egyéjszakás kalandokra, hogy ők nem ilyenek, bennük van becsület, közben csak nem jön nekik össze soha...
2011. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, minden ember maga állítja fel a normákat, hogy neki mi fér bele és mi nem! Rohadtul nem kell el ítélni azt aki szűzen meghalna inkább minthogy szerelem nélkül szexeljen, és azt sem akinek ez néha néha belefér... Persze itt nem azokra a nőkre gondolok akik minden nap mással vannak, de miért kéne el ítélni valakit ha egyszer kétszer tart fent 1 emberrel szex kapcsolatot. Persze a nőknek ez lelkileg másabb, de nem mindenkinek!
2011. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
Bennem megvan az a lelki igénytelenség, hogy amíg nem volt komoly barátom addig csak szex.
2011. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem az én formám. Próbáltam régen, de nem jött be, idétlenségnek éreztem. Ha nem volt párom, éltem inkább szex nélkül. Nem mindig kellemes, de nekem megfelelt így.

Pedig nem vagyok semmilyen téren egy visszafogott, szerény, félénk, konzervatív stb. stb. típus - de ahhoz is kell bátorság meg felvilágosultság, hogy rájöjj, mi való Neked és mi nem...

2011. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
12:10-es valaszadonak uzenem, akinek hazassag lett az alkami kapcsolatabol. :) Az en hazassagom is egy alkalmi kapcsolattkent indult es mar lassan 10 eve tart. Van egy kisfiunk is. :) Imadjuk egymast. Ugylatszik nekunk bejott. :)))
2011. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Az alkalmi kapcsolat, az nem lelki igénytelenség, csak annyi, hogy nem mindenkit érzelmek vezérelnek. Érdekes, ha az élet bármely más területén azt mondom, hogy nem érzelmi alapon döntök, vagy egyszerűen nem is reagálok egy adott dologra érzelmileg, azzal semmi probléma nem szokott lenni, de ha szexről van szó, akkor máris lelki igénytelenség lesz belőle.
2011. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

12:15

Ezt remélem nem rám értetted én csak abban találok kivetni valót h valakik elítélik a másik ember bolondnak tartják azért mert mást tart fontosabbnak és nem volt sok partnere.Én nem ítélem el azokat sem akik ezt szeretik igénylik h aktív szexuális életük legyen csak engem ne minősítsenek emiatt mert én ilyen vagyok.:)A becsület külön kategória...

2011. aug. 2. 12:32
 19/28 anonim ***** válasza:
32%
Kedves kérdező az ég világon senkinek semmi köze ahhoz valaki csak a szex miatt van együtt valakivel!Nem a középkorban élünk!Ha valakinek arra van igénye hogy testileg kielégitsék egymást hát istenem.Mivel emberekből vagyunk és vannak igényeink és nem szeretne sok ember apácaként élni azért mert nem találta meg a lelki társát,de én sok olyat ismerek akiknek a szex kapcsolatukból végül komoly kapcsolat lett!
2011. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
24%

12 15 vagyok, nem rád értettem kérdező, hanem azokra akik "tisztának" tartják magukat azáltal, hogy ők soha se mennének bele egy ilyen kalandba, mégha adódna nekik, akkor sem.

Persze azért állították meg ezt a határt maguknak, mert alapból nem jön össze nekik soha, ezzel nyugtatják magukat...

2011. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!