Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly párkapcsolaton kívül...

Komoly párkapcsolaton kívül részt vesztek alkalmi kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Manapság mennyire fura ha vki akinek nincs párja a szex miatt sem jön össze senkivel?Ezt főként fiatalok között értem.Nekem nincs kapcsolatom egy ideje de csak úgy nem szexelnék egy ismeretlennel mert nekem ahhoz több kell érzelmileg is nem is tudnám élvezni.

Néha már szégyellem h én nem vagyok ennyire "laza" úgymond hiába h magánügy de ha komolyan ismerkedsz vagy barátokkal beszélgetsz akkor csak szóba kerül ez a téma is és olyankor érzem hogy van aki ezért bolondnak néz.:S


2011. aug. 2. 11:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%

Én nem ítélem el azokat sem akik ezt szeretik igénylik h aktív szexuális életük legyen csak engem ne minősítsenek emiatt mert én ilyen vagyok.:)A becsület külön kategória...



Nekem úgy jön le kérdező hogy te minösíted azokat akik a szex miatt vannak együtt.Igen vannak olyan emberek akiknek lelki dolog nélkül nem működik a szex.De valaki csak a pillanat hevével foglalkozik és nem érdekli a lelki háttere.Tegyük azt van egy olyan nő és férfi akiknek nagy a szexuális igényük,ha ők mondjuk nem szexelnek 1-2 évig és önmegtartoztatja magát,az előbb utóbb úgy robbanni fog!:D

Aki ilyen nem tehet arról hogy ilyen,letagadni és elnyomni nem lehet ezeket a dolgokat mert szerintem az sem egészséges.

2011. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éve nincs barátom és azóta nem szexeltem. Nekem érzelmek kellenek hozzá, nem tudnék egy vadidegnnel szexelni.
2011. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi baj azzal h ellentétesen gondolkodunk mégegyszer mondom és igen van akinél a testi vágy erősebb.

Elolvastam a cikket is amit az első oldalon szúrt be valaki szerintem nagyon korrekt.

Egyszerűen az zavar amikor vkik megpróbálják ráerőltetni a saját gondolkodásukat életvitelüket másokra és lenézik ezért a másikat ha különböznek.Manapság nagy divat ez de szerintem rendkívül érett dolog ha magánügyként kezeljük ezt a régiót.:)és senkit nem ítélünk el azért amilyen ameddig a saját életéhez tartozik.

2011. aug. 2. 12:48
 24/28 A kérdező kommentje:
Csak egy kis megerősítést vártam és kíváncsi voltam mennyire oszlanak majd meg a vélemények.Elnézést ha kicsit provokatívan fejeztem ki magam.
2011. aug. 2. 12:52
 25/28 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyéjszakás kalandom volt, 26 évesen. Egy többéves járást követő nagyon csúnya szakításból lábadoztam hosszú-hosszú ideig. Lassan két éve nem voltam nővel, és ez eléggé megviselt lelkileg és önbizalmilag. Egy balatoni falunapon aztán - hosszú italozás után - rámcuppant egy csaj, és hajnalban az ágyban (pontosabban a matracon) kötöttünk ki. Finoman szólva - állapotomból fakadóan - nem alkottam maradandót, de arra jó volt a dolog, hogy némi önbizalmat öntsön belém abban a nehéz időszakban. Egyébként sosem tartozott az értékrendembe az egyéjszakás kaland.
2011. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

volt már benne részem, de az sem azért mert ne bírtam volna ki szex nélkül. kibírom akármeddig.

azért mentem bele, mert nagyon megtetszett az illető, szexuálisan vonzott, de hosszú távon tudom, h kár lett volna próbálkozni. ennyi.

2011. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt benne részem, de nem érdekel más véleménye, igenis elfogadnám. Fiatal vagyok, ezer dolgom van,nincs időm egy kapcsolatot úgy fenntartani, hogy az működőképes legyen.

Össze kellene költözni hozzá, de másik városban tanulok, még ha ott is szereznék pasit, akkor ribanc vagyok,ha hozzáköltözök, mert az az ő háza.

Egyelőre sajátot még nem tudtam venni, így az is rám sütnék, hogy a pénzért vagyok valakivel. Plusz még a jóval idősebb korosztályt szeretem, amiért megint csak beszólogatnak a marhák. Nekem erre nincs szükségem, de azért nem fából készültem.

Viszont szánalmas, ha téged kinéznek, mert nem ilyen vagy. Mindenki úgy éli az életét, ahogyan akarja.

2011. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem bírja a gyomrom, hogy úgy szexeljek valakivel, hogy nem érzek szerelmet és nem kívánom a feje búbjától a lába ujjáig az illetőt. Volt ilyenben részem, lefeküdtem valakivel, mert szexelhetnékem volt, de hihetetlen üresnek és koszosnak éreztem magam utána. Az exem volt az eddigi egyetlen pasi az életemben, akinek még a pattanásait is képes voltam imádni, és ez igen magasra tette nálam a mércét. Nemrég szakítottunk, nyilván hiányozni fog a szex, de kalandok, kúróscimbivel összejárás teljesen ki van zárva nálam.
2011. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!