Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rasszista vagyok, mégis...

Rasszista vagyok, mégis cigány a párom. Ő benne mégsem látom a cigányságot és szeretem. Baj ez a kapcsolatra nézve?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást.
2011. aug. 2. 18:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

5 éve még nem voltál rasszista? Mert ha az voltál, akkor rá se nézel egy cigánylányra sem, még ha tiszta és ápolt, akkor sem. Úgyhogy nem értelek. De akkor nem is vagy igazán rasszista, csak mondod magadról, divatozol.

Amúgy meg ha szereted, miért támadtak most benned kételyek?

2011. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
44%
Tja, Hitler szerelme is zsido volt...
2011. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert menő rasszistának lenni, még ne nevezd magad annak!
2011. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha baj lenne, nem lennétek együtt 5 éve :)
2011. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Miért menő ha valaki rasszista? Ezt még nem is hallottam hogy valaki ezzel menőzne. Azért gondolom ezt magamról, mert általában ha meglátom a cigányokat rossz érzésem van, ellenszenv, undor, lenézés stb.

Viszont a párom nem ilyen. Lehet mondani, hogy a szerelem beszél belőlem, de 5 éve ismerem és nagyon jó ember. A családja nekem semleges.

2011. aug. 2. 19:11
 16/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok rasszista de az élet alapja a szén.
2011. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha komolyodik a kapcsolat, házasság, gyerek, akkor már nem lehet semleges a családja.

Számolj a családjával is!!!

2011. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
60%
És később mi lesz, valószínűleg neked kell hozzájuk igazodni, téged egy kalap alá fognak venni a családdal. El fogod tudni viselni?
2011. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem itt homályos a rasszizmus szó jelentése. Valószínűleg nem vagy rasszista, csak utálod a cigányokat. Nyilván itt mindenki azokra a cigányokra gondol, akik nem tudnak nem hajlandóak beilleszkedni, koszosak, büdösek, lopnak, csalnak, hazudnak, betörnek, ölnek stb stb.

Sajnos a cigányok nagyon nagy százaléka ilyen (még ha az LMP és MSZP mást is állít).

Ezek tényleg az ország szégyenei, nem kívánt parazitái. De aki azon kevesek egyike, aki tanul, dolgozik, nem káromkodik, tiszteli a törvényt és beilleszkedit, azzal szerintem más a helyzet.

2011. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, attól hogy olyankor undort érzel, nem vagy rasszista csak józan gondolkodású értelmes ember
2011. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!