Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rasszista vagyok, mégis...

Rasszista vagyok, mégis cigány a párom. Ő benne mégsem látom a cigányságot és szeretem. Baj ez a kapcsolatra nézve?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást.
2011. aug. 2. 18:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
95%
akkor hogy a francba lehetsz rasszista?
2011. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Jólvan már na. Akkor ezek szerint rosszul értelmeztem a rasszista szót.
2011. aug. 2. 19:24
 23/26 anonim ***** válasza:
53%
Wazze,ha rasszista lennél soha nem állnál le cigánnyal...Szóval szerintem nálad nyert a szerelem,és a rasszizmusod elbukott...Aztán,hogy ez neked baj,azt csak te tudod mérlegelni...
2011. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%
nem hogy le se, de még szóba se állna vele. ezt úgy bírom...egyik csaj ismerősöm is mindig minden mocsoknak mondogatta a cigányokat a suliban, aztán minden héten másik cigánnyal jár, meg kefél, meg cigányul kommentelget facebook-on...
2011. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 sumergo ***** válasza:
82%
Bár nem volt soha kapcsolatom cigánnyal, de valahogy úgy vagyok a fajgyűlölettel, mint te. Nem a konkrét népcsoportot utálom, hanem azt a viselkedésformát, mentalitást, ami ezt a népcsoportot jellemzi igazán. De mivel ez a cigányokra a jellemző, ezért őket "gyűlölöm". És ebbe a gyűlölt csoportba beletartoznak azok az emberek is, akik esetleg nem cigányok, de ugyanúgy viselkednek, még ha fehérek is. Aki pedig bár 100%-ig cigány, de teljesen normális életet él, az pedig nekem nem cigány, dolgozik ,tud viselkedni stb, azt nem gyűlölöm, hisz miért is tenném?!
2011. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%

Én meg cigányány vok és vannak rasszista ismerőseim! Kicsit furcsa és vicces is, de nem tudom, szerintem az emberek életében eljön egy olyan pont amikor mind 2 utálkozó fajból találkozik 2 jó ember, akik szimpatikusak egymásnak.

Az én anyukám sokáig azért nem kapott munkát mert cigány, aztán szerencsére egy jobbikos gárdista segített, és beintézte! :)) Az élet kiszámíthatatlan! :)

2011. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!