Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? (kérdés. )

Valaki segítene? (kérdés. )

Figyelt kérdés

Sajnos így hónap elején sem sok pénzünk marad feleslegbe ezért már nagyon várjuk hogy édesanyám meg kapja a reálhozamát(ha kap).

Valaki meg tudná mondani hogy hol lehet kiszámítani hogy mennyi??És várhatóan kb mikor kapjuk meg??Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 2. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
szept. 16ig küldik. az adott pénztár honlapján regisztrálás után elvileg fent kell lennie. DE: ne éljétek bele magatokat,mert lehet h csak pár 1000.-ft..
2011. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb nyugdijpénztár már utalat. Ne számíts sokra én 20 ezret sem kaptam. Pedig 98 óta ott volt a pénzem.
2011. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt el felejtettem írni,hogy generali ról van szó.Én a honlapjukon nem találtam meg hogy hol lehet megnézni.

Hát bízunk benne,hogy kapunk egy kevéske összeget...:S

2011. aug. 2. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mi is generali, nekünk azt mondták hónap közepe.. nekünk 120-at számoltak ki, férjem nézte meg valahol,megkérdem ha hazajön
2011. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egyenleglekérdezés



Egyenleglekérdezés magán-nyugdíjpénztári tagjainknak



Az egyenleglekérdező alkalmazás segítségével Ön tájékozódhat aktuális magán-nyugdíjpénztári megtakarításának egyenlegéről és az egyenlegben felhalmozott hozamról.


Felhívjuk figyelmét, hogy az állami nyugdíjrendszerbe történő átlépés esetén felvehető reálhozam nem egyenlő az egyéni számlán jóváírt hozammal, a reálhozam a jóváírt hozam inflációval csökkentett része.


A belépéshez szükséges jelszót e-mailen küldjük meg pénztártagjaink számára. Ha Önnek még nincs pénztárunknál regisztrált e-mail címe, kérjük, töltse le honlapunkról az Adatmódosító nyilatkozatot és juttassa el levelezési, vagy e-mail címünkre:


Generali Nyugdíjpénztár

Levelezési cím: 1325 Budapest, Pf. 421.

E-mail: nypenztar@generali.hu "

2011. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám 10 évre kapott 11.000ft-ot.Ugyhogy ne számítsatok sok jóra.
2011. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
majd ha hazaért a férjfed,légyszíves kérdezd már meg tőle,mert amit a 20:19 es írt úgy már próbáltam,csak már láttam,hogy mások is írták,hogy hiába küldték el a generalinak e-mail be,nem válaszoltak nekik.
2011. aug. 2. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt próbáltad már?

[link]

2011. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,de kér vmi jelszót,amit csak úgy lehet igényelni ha előtte ki töltünk valami nyilatkozatot.De már olvastam máshol,hogy többen is írtak nekik emailt,és a generali nem volt hajlandó rá válaszolni.
2011. aug. 2. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!