Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi javára 8-10 év év....

A férfi javára 8-10 év év. Miért csak az ilyen párok házasodnak?

Figyelt kérdés

Elég sok lány ismerősöm ment mostanában férjhez, vagy szült gyereket. Ők kb 20-23 évesek, a párjaik 1 kivételével minden esetben 30-35 évesek, de pl az egyik párnál 42 éves a pasi. Miért van így? Miért ők házasodnak csak?


(A környezetemben így látom, tudom vannak kivételek, de még a tv-ben is ezt látom pl Rippelék stb)


2011. aug. 2. 21:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
A férjem 1,5 évvel fiatalabb nálam.
2011. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Kell nekik a biztos háttér. Az idősebb férfinak valószínűleg több pénze is van.
2011. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
58%

Az idősebb pasinak nagyobb valószínűséggel van stabil anyagi háttere és munkahelye, könnyebben el tud tartani egy nőt.

A férfi meg örül, hogy egy fiatal nő a felesége.


Így mindkét fél jól jár.

2011. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Igen, a biztos háttér. Egy velük egykorú még ha dolgozik is, általában nem nyújt nagy anyagi hátteret. Meg ők még buliznának általában, nem gondolnak házasságra.
2011. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
48%

szerintem ezért:

a férfi szempontjából:

már van vmilye, amit fel tud mutatni, de ehhez kell egy partner akit ezzel le lehet nyűgözni. Akit még le lehet venni a lábáról, udvarlással, tudással, anyagiakkal, stb. Aki még tud hinni a férfiban, stb. Egy magamfajta tapasztalt 35-össel már mire menne? nekem is megvan már ami neki, nem tud hülyére venni, kicsit agyalósabb vagyok, stb

a kiscsaj szempontjából: a már felnőtt Hercegnő nemzedék. Épp kiesik a diploma osztóról, kapát-kaszát még nem fogott, nincs semmije, de nem is kell hogy legyen, mert a szülők vagy a férj majd alátol mindent készen. De lehet hogy apakomplexusos, tetszik neki a jóval idősebbek közeledése... lényeg hogy biztonságot kap, komolyságot, anyagi jólétet, figyelmet, hiszen szerinte mindenki arra született hogy őt szolgálja... Majd 5-10 év múlva már kikívánkozik az aranykalickából...

2011. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos vagy nem sajnos nekem is az idősebb férfiak tetszenek...Úgy érzem,hogy a fiatalabbak,és velem egykorúak,gyerekesek,nem önállóak (tisztelet a kivételnek). Egy nő huszonéves korára érettebb,mint egy férfi. Szerintem. 21L
2011. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
A pasik később érnek meg arra, hogy el akarják kötelezni magukat egy életre.
2011. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
nem értek egyet a női szempontból, párom 6 évvel idősebb, középsuli után fősuli mellett végig dolgoztam
2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, meg olyan is az én férjem majdnem egy évvel fiatalabb nálam.
2011. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Mert a nők hamarabb állnak készen arra hogy elkötelezzék magukat mint a fériak
2011. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!