Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi javára 8-10 év év....

A férfi javára 8-10 év év. Miért csak az ilyen párok házasodnak?

Figyelt kérdés

Elég sok lány ismerősöm ment mostanában férjhez, vagy szült gyereket. Ők kb 20-23 évesek, a párjaik 1 kivételével minden esetben 30-35 évesek, de pl az egyik párnál 42 éves a pasi. Miért van így? Miért ők házasodnak csak?


(A környezetemben így látom, tudom vannak kivételek, de még a tv-ben is ezt látom pl Rippelék stb)


2011. aug. 2. 21:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ja és ember legyen a talpán, aki engem képes irányítani.


Semmi köze az anyagi biztonsághoz.

2011. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%
miért házasodnak? mert gondolom szeretik egymást, és együtt akarnak élni. nem kell ebbe semmit belelátni, nem értem miért kell rögtön azt feltételezni, hogy a férfinek csak azért kellhet fiatalabb nő, mert az menő, a lánynak meg csak azért kellhet idősebb pasi, mert pénze van (apropó: ki találta ki azt a baromságot, hogy aki férfi, és 30-35 éves, annak biztosan van pénze is:). persze biztos van ilyen is, de szerintem ez a ritkább. szerintem egyszerűen csak szeretik egymást, és nem foglalkoznak a korkölünbséggel. minden pár (függetlenül az életkoruktól) akkor házasodik, ha megvannak a megfelelő körülmények. mondjuk elkezdenek dolgozni, összegyűjtenek némi pénzt, ilyenek. most, akinek ez huszonéves korára sikerül, annak szolidaritásból be kéne várnia azokat az ismerőseit, akiknek még ez nem jött össze? :)
2011. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon egyet értek a 11:11es hozzászólóval! Arra nem is gondoltok hogy azért mert SZERETIK EGYMÁST? Vagy aki olyanokat ír hogy anyagi biztonság meg satöbbi az mind magából indul ki???
2011. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
és ha esetleg szeretik egymást? Az kizárt? Gondolom nem úgy ismerkedek meg hogy, hé hány éves vagy? Mert ha nem vagy legalább 8 évvel több mint én akkor viszlát!
2011. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mert egymas szeretesehez nem szukseges a hazassag. A hazassag az anyagi javak átrendezesehez szukseges, mashoz nem.
2011. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
De van aki ezt másképp gondolja.. aki a kapcsolatot emeli a következő szintre, de persze van akinek csak ennyit jelent...
2011. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!