Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi javára 8-10 év év....

A férfi javára 8-10 év év. Miért csak az ilyen párok házasodnak?

Figyelt kérdés

Elég sok lány ismerősöm ment mostanában férjhez, vagy szült gyereket. Ők kb 20-23 évesek, a párjaik 1 kivételével minden esetben 30-35 évesek, de pl az egyik párnál 42 éves a pasi. Miért van így? Miért ők házasodnak csak?


(A környezetemben így látom, tudom vannak kivételek, de még a tv-ben is ezt látom pl Rippelék stb)


2011. aug. 2. 21:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%

Régimodi kaopcsolat, ahol mindenki ad valami olyat, ami a masiknak nincs.

Es a hazassagot pont erre a tipusu kapcsolatra talaltak ki, mert az egy gazdasagi talalmany, nem szerelmi.


Ami ma ideálisnak szamit, az az egyenrangu kapcsolat, ahol onalloan is mindenki megalla alaban, nincs kolcsonos fuggoseg, csak szerelmi talalkozasok vannak, de mindenki el tudja tartani magát, es arra is van megoldasa, hogyan tegye tisztava a fuggonyt, vagy hogyan varazsolja fel az emeletre az uj zuhanykabint. :)

(Vagy inkabb lemond ezekrol:))

:)


És ezt a kapcsolatot csak lerombolná/géátolná a házasság, vagy szemleletevel inkompatibilis.

Vagy az igy elo embereknek még nem is jott el az a korszak, ami tamogatja a párra találást... majd 2012 után..:)

2011. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
39%

20-23 éves Nö nem dolgozott, nincs semmije...... 30-35....40 éves Férfi dolgozott, felépített valamit.

A Nöknek a biztonság kell, anyagi biztonság, még jó hogy hamarabb képesek elkötelezni magukat, csak akkor jön a szopás amikor nem tudják honnan nyalják a mézesbödönt.

2011. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy 20-23 éves nő nem dolgozott nincs semmije? 22 vagyok, 18 éves korom óta dolgozok és albérletben élek párommal.
2011. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem a háttér érdekelt,volt egy velem egyidős barátom,20 évesek voltunk,4 éve együtt,eszébe se jutott az eljegyzés,se semmi.Dúsgazdag család volt az övék.Leléptem,összejöttem egy tőlem 7 évvel idősebb férfival,és tényleg férfit mondok rá,a barátom mellette csak fiú volt.Ezt mindenféle téren értem.(szex,gyengédség,stb)Együtt indultunk a nulláról,azóta gyerekeink vannak,és örülök,hogy így döntöttem.

A barátomról annyit hallottam,hogy azt csinálja,amit én 17 évesen (pia,disco,stb,na én abból 20 éves koromra kinőttem).

Röviden ennyi,remélem segítettem a megértésben.

2011. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
39%

A férfiak később érnek, így mire észbe kapnak 35 évesen, ha akarnának is nehezen találnának szingliket a korosztályukból (mmint olyat ami nekik épp meg is felel), na meg nyilván nem sírnak, h fiatal a feleségük.

Nők meg nem szomorkodnak amiatt, h nem kell két kezdőfizetésből rezsit fizetni, majd parizeres kenyeret enni egész hónapban. Ahogy vki írta: mindenki jól jár.


Nekem a párom 7 évvel idősebb, mjuk ez véletlen, eddig mindig velem egyidős párjaim voltak, de ez a klasszikus barátnőm bátyja felállás :) Eddig nem éreztem az előnyét h idősebb, de bizony, most h közeledik a 30 felé (29) már tényleg kezd jól keresni, és ez kényelmes, mert nem kell számolgatni a filléreket, mint eddig tettük, h nekem ennyi, neked ennyi, akkor abból h is lesz? 4 éve vagyunk együtt amúgy, és esküvőt még nem tervezünk, de ha lesz, addigra már ő is lesz harminc 1-2 éves, úh megértem ezt a felállást!

2011. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind csak általánosítások.


Manapság sok 20-23 éves nem dolgozott még soha, mert érettségi után elmegy egyetemre, főiskolára, ami mellett nem dolgozik (vagy azért mert nem akar, vagy azért mert nem fér bele az idejébe). De van olyan, aki érettségi után elmegy dolgozni és 4-5 év alatt már valamit félre tud tenni.


Az pedig szintén változó, hogy ki mennyire érett a családalapításra. 24 leszek nemsokára (lány vagyok) és eszembe sem jutna családot alapítani, így engem nem zavar, ha egy olyan korombelivel létesítek kapcsolatot, aki szintén messze áll ettől a dologtól.

Amúgy elég sokan vannak így a környezetemben...

2011. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem ezt az általánosítást. Én is idősebb férfit szeretek, de nem azért mert jó az anyagi háttere. Egy tök átlagos életszínvonalon él, nem a pénzébe vagyok szerelmes hanem belé.
2011. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:56


Szerintem igaza van ennek a válaszolónak. Mindezt úgy mondom, hogy közel állok a 20-23 éves korosztályhoz.


Egy fiatalabb lányt sokkal jobban el lehet bűvölni a pénzzel, egy szép autóval, utazással, mint mondjuk egy 32 éves nőt. Szex terén is jobban lehet őket irányítani. Egy 30-as nő tisztában van az erényeivel, értékeivel, tudja mit akar. Sok férfi nem lenne képes megfelelni az elvárásaiknak.


És még csak azt sem mondanám, hogy feltétlenül jobban néz ki egy húszas lány. Sok nő vonzóbb a harmincas éveiben.

2011. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%

"jobban lehet őket irányítani. Egy 30-as nő tisztában van az erényeivel, értékeivel, tudja mit akar. Sok férfi nem lenne képes megfelelni az elvárásaiknak. "


Egybecseng avval, amit en irtam 22:04-kor.-..:)

Csak ki merted mondani a ferfiak kishitűségét, akik csak "rangban lejjebb álló" nővel mernek kezdeni... és uyge jóval a sajat szintjuk alá választanak, hiszen magukat is lejjebb értékelik a valosagosnal.

Sokszor akkor is falakba utkozom emiatt ferfiaknal, ha egyertelmu jelet adom vonzalmamnak (khm.. tartosan korbeudvarolom őket...)

2011. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem igaz.

22 éves vagyok, nem most kezdtem melózni és tanulok is mellette. Nem halnék éhen egyedül és a korosztályom többsége sem.

Egyszerűen mi már ilyenkor készen állunk a családalapításra, a velem egykorú férfiak pedig még nem. Ez nem gond, amióta a világ világ a nők általában idősebb párt választanak.

2011. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!