Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nem bírom a...

Mit tehetnék? Nem bírom a magányt; ki fogok készülni!

Figyelt kérdés
Annyira magányosnak érzem magam már kb. 1 hónapja. Nem tudom mi van velem de úgy érzem hogy akár önyilkos is tudnék lenni... Általában magamban vagyok itthon 2-től este 10-ig. És amikor magamban vagyok akkor nem tudok mit kezdeni magammal. Azt érzem mintha belül üres lennék, mintha valami hiányozna az életemből ezért boldogtalan vagyok... Barátaim nincsenek túl vissza húzódó vagyok. A szüleim dolgoznak ezért magamban vagyok otthon mindig. Nem tudom mit tehetnék, hogy ez az állapot végre elmúljon. Már teljesen kivagyok lelkileg és úgy érzem,hogy ezen a földön nincs keresnivalóm. Jobb is lenne ha meghalnék... Ha tudtok adjatok nekem tanácsot, hogy mit tehetnék ebben a helyzetben? :/
2011. aug. 2. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
mintha én írtam volna. de a szüleim nem dolgoznak ojan mint ha nem is lennének. sajnos én is magányos vagyok én alig várom hogy meg haljak!!
2011. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én csak azt a tanácsot tudom adni, hogy a magányon az emberek segítenek. barátok kellenek, akikben bízol. emellett el "kell" foglalnod magad. ne érezd az ürességet, keresd amihez kedved van. hobbi sport ilyesmik.
2011. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"Azt érzem mintha belül üres lennék, mintha valami hiányozna az életemből ezért boldogtalan vagyok... Barátaim nincsenek túl vissza húzódó vagyok."


Barátkozz! Csak van valaki akit érdekelnél pl. suliban vagy bárhol. A 2-től 10-ig tartó időszakban ki kis próbálhatsz új hobbikat ami nemcsak azért jó mert legalább agyonütöd az időt hanem azért is mert találkozhatsz hasonló érdeklődésű emberekkel.

2011. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
könnyű mondani, hogy barátkozzon, nem olyan egyszerű az!! Hány éves vagy?
2011. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tomike94 válasza:
Háát ha már vagy legalább 15 akkor menj el egy jót bulizni és ismerkedj meg új emberekkel vagy szemelj ki magadnak egy aranyos lányt/fiút és próbálj vele beszélgetni,összeismerkedni, vagy esetleg sportolni is elkezdhetsz a sport sok mindent megold, vagy ha nem vagy vlmi sportalkat akkor valami hobbit keress magadnak.Ennyit tudtam segíteni, remélem elég lesz :)
2011. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Merre laksz?OO":)
2011. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ja igen, de inkább barátkozz valahogy nehezen, mint depresszióba ess.

kérdező ha írsz kicsit magadról, akár innen is fognak írni neked.

2011. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
szerintem mondjuk szerezz egy kutyát aztán vidd sétálni és hátha megismerkedsz közben valakivel menj le mondjuk egy spotályára vagy valami ilyen helyre a kutyáddal és tuti odamegy valaki hogy de cuki stb és máris alakul a dolog:);) sok sikert
2011. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Írj privit, mind1 hány éves vagy, szívesen beszélgetek veled, ha nem is ismerkedünk, de beszélgetünk.
2011. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!