Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha anyukám kozmeti...

Nagyon ciki ha anyukám kozmetikus?

Figyelt kérdés
Én nagyon szégyenlem,mikor valaki megkérdezi,hogy anyud mivel foglalkozik,akkor én azt mondom,hogy:kozmetikus,mert szerintem ciki,hogy csak egy kozmetikus.Persze jó,mert van saját kozmetikai szalonja,ahol van saját szoli,meg minden,sokan irigyelnek ez végett,de én meg nem szeretem.Barátnőm anyukája irodán dolgozik,és ha összenézzük a 2őt akkor anyu a béke s*g*e alatt van :( :( :(
2011. aug. 3. 21:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy csak kozmetikus ? Mit gondolsz, barátnőd anyja, ha rendbe akarja hozatni az arcát, kihez megy ? Asztaloshoz ?

Én örülnék is neki, csomó ingyenkezelés...

2011. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Toborc ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal jobb munka mint egy irodában dolgozni, mert anyukád ténylegesen jót tesz másoknak, mellesleg maszekba dolgozva biztos jól jön ki anyagilag...

munkát soha nem kell szégyelni, inkább az szégyelje magát aki NEM AKAR (nem akit nem vesznek fel) dolgozni...

2011. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
ÉS?????Képzeld,az én anyukám "csak" egy betanított munkás,aki a gyárban dolgozik 3 műszakban.Nincsen iskolája,csak a 8 általánosa,mégis sokkal,de sokkal intelligensebb,okosabb mint egyes agyondiplomázott parasztok....
2011. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
anyum meg bolti eladó volt, jelenleg gyárban dolgozik én nem szégyenlem, ő az anyukám és büszke vagyok rá
2011. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lenne ciki!!! Saját szalonnal meg főleg!!!-Emberekkel foglakozik,embereket szépít meg!-mi ebben a ciki!?
2011. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%

???

hogyan lenne ciki!


ennyit tudtam hirtelen reagálni, egyébként a "csak kozmetikus" anyukád, ha jól, ügyesen dolgozik, akkor többet keres, mint az irodista anyuka. Mellesleg téged is bármikor, ingyen megcsinál, mindenki jól jár azzal, ha az anyukád "csak egy kozmetikus".

2011. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Anyám biztonsági őr, apám masszőr, a barátom szülei pedig a polgármesteri hivatalban dolgoznak.. De engem nem érdekel, hogy ciki vagy sem.
2011. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%

És!!!

És a barátnőd anyukája mit csinál az irodában:a főnöke utasítására papírokat rendezget!(én is irodában dolgozom,tudom mit beszélek)

2011. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te vagy a ciki!
2011. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a kozmetikus ezerszer jobb munka, mint egy irodában, a számítógép előtt ülni egész nap. Ráadásul saját szalonja van, önállóan dolgozik, nincs főnöke, úri dolga van. Hidd el, a legtöbb irodista boldogan elcserélné a főnökét egy saját kozmetikai szalonra.
2011. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!