Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha anyukám kozmeti...

Nagyon ciki ha anyukám kozmetikus?

Figyelt kérdés
Én nagyon szégyenlem,mikor valaki megkérdezi,hogy anyud mivel foglalkozik,akkor én azt mondom,hogy:kozmetikus,mert szerintem ciki,hogy csak egy kozmetikus.Persze jó,mert van saját kozmetikai szalonja,ahol van saját szoli,meg minden,sokan irigyelnek ez végett,de én meg nem szeretem.Barátnőm anyukája irodán dolgozik,és ha összenézzük a 2őt akkor anyu a béke s*g*e alatt van :( :( :(
2011. aug. 3. 21:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
76%

hát kislány, nekem 3 diplomám van, de két akkora büdös nagy pofont lekevernék anyád helyében, hogy én megbánnám...és nekem elhiheted, hogy volt olyan, nem mellesleg cigány kollégám, aki a 10 osztálya mellett olvasottabb és intelligensebb volt, mint a seggrészeg alkoholista mérnök főnökünk vagy a kedves 2 diplomás mérnök kolléga, aki nekem mint nőnek nem köszönt előre, sőt sehogy sem, mert én mérnökként is melósruhában jártam és azt hitte sori dolgozó vagyok, 2 év után jött rá, hogy a másik részleg egyik vezető mérnöke vagyok, azóta az utcán messziről előre köszön és nem esik le neki, hogy miért nem vagyok ettől olyan boldog


nem mellesleg az anyád valószínűleg 3-4* annyit keres, mint az irodai dolgozó hölgyemény

2011. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
képzeljétek anyukám nem keres olyan sokat,mint egy olyan ember,aki irodában dolgozik,barátnőm anyukájának fizetése 450 euró,anyunak pedig csak 180-200,mert a többi az elmegy az áramra,meg többi cuccra ami kozmetikában van.Tankolás,meg bevásárlás kajára,úgyhogy ruhákra nem is futja,mindenki elvan,hogy húúú kozmetikus sokat keres,pedig nem is.Kül.azért tettem fel kérdést,mert volt barátnőm azt mondta,hogy:hah,te meg a kozmetikus anyád....ő csak egy kozmetikus,azok meg nem nagy valakik
2011. aug. 3. 21:51
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

és szted a bnőd anyja miből fizeti ki a saját házuk rezsijét a kaját, tankolást?


mellesleg én elgondolkodnék egy ilyen barátnőn...erre szokták azt mondani, hogy minek az ellenség, ha az embernek ilyen barátai vannak...

2011. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
az ő apukája meg rendőr....nem is kel mondanom,hogy ő mennyit keres....meg azt se,hogy ők gazdagok
2011. aug. 3. 22:00
 25/38 anonim ***** válasza:
hát én örülnék annak a 180-200 nak :)
2011. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Na és, ha rendőr a barátnő apukája.
2011. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
60%
Az a ciki,hogy te ennyire buta vagy...
2011. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
83%
A te gondolkodásod a ciki. Kíváncsi vagyok, hogy belőled mi lesz, ha felnőtt leszel. Ha majd éhezik miattad a családod, mert te szégyellsz bizonyos munkákat.
2011. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan, állj már oda édesanyád elé és mondd el neki, hogy szégyelled amit csinál, szégyelled őt magát. Istenem.. de felba'sznak az ilyenek.
2011. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
84%

Nem olvastam végig a válaszokat, DE!

Te vagy ciki. Szégyelled édesanyádat, mert kozmetikus? Az enyém bőrgyárban dolgozott 3 műszakban 16 éves kora óta. 21 éve váltott, most lángossütőben dolgozik, éjjel 3-kor már ott van.

És? Azért mert nem irodista, szégyellnem kellene?

A munka sosem szégyen.

Viszont az, hogy valaki szégyelli az édesanyját a munkája miatt, az az.

2011. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!