Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha anyukám kozmeti...

Nagyon ciki ha anyukám kozmetikus?

Figyelt kérdés
Én nagyon szégyenlem,mikor valaki megkérdezi,hogy anyud mivel foglalkozik,akkor én azt mondom,hogy:kozmetikus,mert szerintem ciki,hogy csak egy kozmetikus.Persze jó,mert van saját kozmetikai szalonja,ahol van saját szoli,meg minden,sokan irigyelnek ez végett,de én meg nem szeretem.Barátnőm anyukája irodán dolgozik,és ha összenézzük a 2őt akkor anyu a béke s*g*e alatt van :( :( :(
2011. aug. 3. 21:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
62%

már ne is haragudj,de szánalmas, hogy a saját anyádat szégyelled, mert "csak" egy kozmetikus, és ebből következően szánalmas az is, hogy az embereket a munkájuk alapján ítéled meg, és nem a személyiségüknek megfelelően!


az előttem szólók jól mondják, igenis szuper foglalkozása van anyudnak, és ahelyett, hogy szégyenkezel miatta, értékeld, hogy dolgozik, nem csak otthon veri a seggét!

megjegyzem, semmi közöd, hogy mivel keresi azt a pénzt, amit RÁD költ!!!


el kéne gondolkodnod a felfogásodon! ha meg ennyire szégyenteljes számodra a kétkezi munka, lehet tanulni, és egyetemre menni, orvos,ügyvéd,mérnök,újságíró lenni, és akkor nem lesz mi miatt rosszul érezd magad!

2011. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
akkor jó :D csak azért kérdeztem,azt nem irtam,hogy páran beszóltak érte....na de mindegy!
2011. aug. 3. 21:24
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukám nővér,hozzátartozik a munkájához az ágytálazás meg a mindennapi ágyneműhúzás is-akkor ezt most cikinek kéne érezzem? Hát nem !!!
2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
92%

Szegény anyukád!

(ésnemazértsajnálommertkozmetikus)

2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
91%

Miert hiszi azt mindenki, hogy aki irodaban dolgozik, az huuu de naccsasasszony?? En irodan dolgozok, szinte minimalberert, hetre megyek, sokszor fel hetig ulok, mire hazaerek, mar nincs kedvem semmihez, csak lezuhanyozni es agyba bujni.

Mellesleg edesanyam haziasszony. Es nem szegyen, sot buszke vagyok ra. Ha te szegyenled a kozmetikus anyukadat, akkor szerintem inkabb szegyelld magad.

2011. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
88%

aki beszólt, attól mg kérdezd meg,hogy kinél hozatja helyre az arcát, kinél gyantázik, kinél szolizik, és ha kozmetikust válaszol, mond megg nekik, hogy gondoljanak bele, ha nem lennének kozmetikusok...


van azt is mondhatod nekik, hogy látszik, hogy nem tudják mi az a kozmetikus és mit csinál, mert ők sem voltak még ilyen helyen.


és le vannak rendezve. egyébként az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni. aki ez alapján ítél, azt jobb elkerülni.

2011. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem miért szégyelled, abszolút kényelmes, jó meló a kozmetikus.

Az szégyellje magát, aki ezért beszólt.

Én egyetemi hallgató vagyok, de eszem ágában sincs lenézni senkit. Nem tudom akik beszóltak anyukád végett ők milyen tudással és milyen ezt igazoló okirattal rendelkeznek, de hogy észből nem sok jutott nekik, az biztos.

2011. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:27


Sokan ezt hiszik,sokan nem,de sok mindenkihez képest tényleg úri dolgunk van. Én is irodában dolgozom,de dolgoztam előtte több évig egy raktárban napi 12órát,hidd el ,ahhoz képest ez nyaralás. Tudom, mindenkinek a maga baja a legnehezebb, ugyanakkor minden csak nézőpont kérdése.

2011. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
91%
Irigyellek :D Tudod mennyibe kerül manapság egy kozmetikai kezelés, főleg, ha minőségi a munka?? Használd ki! Ingyen gyanta, arckezelés stb. Ebből neked is csak hasznod van, főleg, hogy saját maga főnöke. Az idiótákkal, akik beszóltak pedig ne törődj! Én orvosnak tanulok, mégis minden tiszteletem a kétkezi munkáé. Szerencsés vagy :)
2011. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne ciki, ha prosti lenne, nem az, hogy egy SZAKEMBER.

Ne szórakozz már, az én anyám meg gyógypedagógus, elárulom neked, hogy egy csomóan lenézik a tanárokat, a gyógypedagógusokat meg pláne, csak éppen nekem eszembe se jut, hogy ettől még ciki lenne, mert én tudom, hogy mennyi tudás, szakértelem van a munkájában. Gondolom a te anyukádnak meg a saját területén van szaktudása. Erre inkább büszkének kéne lenni.

2011. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!