Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adam Joyrider: Visszaszerzem...

Adam Joyrider: Visszaszerzem az exem című munkája járt már pozitív eredménnyel?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki ez a Joyrider, nem valami magyar neve van. Ő azt hirdeti, hogy jó megoldásterve van. Arra lennék kíváncsi, hogy aki végigcsinálta, mit hozott az életében a dolog?
2011. aug. 4. 06:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Üdv! Most látom, hogy milyen utóélete van a kérdésemnek. Szerencsére mi rendeződtünk, könyv nélkül.
2011. okt. 3. 09:44
 12/26 anonim ***** válasza:
Na látod. Ha még van a kapcsolatban spiritusz és mindkét fél helyre akarja hozni és mindkettőjüknél vannak még érzelmek, semmi szükség ilyen irodalmakra, csak pénzlehúzás, de meg kell hagyni, ügyes biznisz.
2011. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Igen,egyesek tudják,hogy az elkeseredett emberekből kell hasznot húzni,mert azok úgyis mindenre kaphatók.Undorító dolognak tartom...
2011. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2011. okt. 5. 12:23
 15/26 anonim válasza:
83%
Hát igen,akinek fogalma sincs miket beszél...Életébe nem olvasta Adam Joyrider munkáját,de beszél hülyeségeket..ez tipikus magyar mentalitás...A sok észosztó!!!Én is olvastam:)És én semmibe nem hiszek alapból...De amint elkezdtem tanulmányozni..fontos,nem csak átfutva olvasod el...Egyre mélyebben és mélyebben kell szemügyre venni a témát,és én is minél jobban áttanulmányoztam,annál jobban kezdtem megérteni:)...De az első és a legfontosabb,hogy tényleg igazán akard őt újra visszaszerezni.Én minden hibát elkövettem,alázkodtam,könyörögtem.mindent elrontottam amit csak lehetett,de tényleg mindent.Még öngyilkossággal is fenyegetőztem:(...És mikor végigcsináltam a programot összeszedtem magam és megpróbáltam,mit veszíthetek,hisz már elveszítettem.Nem volt könnyű,eleinte még a kapcsolatot se tudtam felvenni vele,de teltek a hetek,és mindent bevetettem...még a sématörő levelet is(ami nagyon fontos!!!egy saját kézzel írott levél..ez minden nő szereti:)Aztán elkezdtünk cseten beszélni(nagy nehezen)később már minden nap írt..és ő írt rám:)aztán találkozót beszéltünk meg és mindent megbeszéltünk:)1 héttel később már újra együtt voltunk...A végén ö kért bocsánatot,és kimondta azt a bűvös szót....Ne menj el...és olyan szorosan ölelt át ahogy még soha:)...Egyet jegyezzetek meg..alap női törvény 1 esély mindig jár........De aki nem is akarja visszaszerezni,annak nem jár semmi:(...És ez a könyv csak pár ezer forint...Ennyiből vehetnél neki virágot is és odamehetnél elé bocsánatot kérni,de az több mint valószínű,hogy a virág a kukában kötne ki,vagy széttaposva:)
2012. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Lifeishard ***** válasza:
87%

Jó régi a kérdés...


Olvastam, de még nem próbáltam ki. :)

Úgy vélem, tipikusan magyar mentalitás sajnos, hogy fingunk sincs az adott dologról, mégis lehúzzuk. Valóban pénzbe kerül, de nem egy eget rengető összegről van szó. Qrva sokan pszichológusnak, párkapcsolati trénernek is kifizetnek annyit EGYETLEN óráért, és akkor még csak meghallgatta a problémánkat...

Nem áll szándékomban vitatkozni azzal, hogy ha megtalálod az "igazit", nem fogod elveszíteni, mert nem lenne értelme. Azt azonban mindenki maga dönti el, ki számára az igazi. Őszintén, a legtöbb válás nem lángoló szerelemmel kezdődik? Úgy vélem, egy párkapcsolat sikere nem azon áll vagy bukik, hogy miben hiszel (ha a sors akarta volna, együtt maradunk), hanem hogy hogyan cselekszel, hogyan viselkedsz.

Van, aki ösztönösen ráérez, hogyan "kell" viselkedni egy párkapcsolatban, hogyan fejezze ki a másik felé az érzelmeit, hogyan oldja meg jól a konfliktusait, van, akinek pedig tanulnia kell. Sokszor ez az "éretlenség" az, ami megöli a vonzalmat. Ha az ember "megérik", felnő, az minden, csak nem manipulálás. Fejlődés. Ha egy kapcsolatra érett személyiséggé válsz, aki képes a másikat boldoggá tenni, akkor nem manipulálsz. Ha csak rövid úton, trükközéssel akarsz sikert elérni, el fogsz bukni. A könyv egyetlen manipulatív "trükköt" sem említ, és nem is egy helyen hangsúlyozza a változás, fejlődés fontosságát, mert ezek nélkül tényleg csak "felmelegítés" lesz, és ugye úgy csak a töltött káposzta a jó... Abban is segít, hogy eldöntsük, tényleg érdemes-e lépéseket tenni, és azt az eshetőséget sem hagyja ki, ha esetleg már nem érdemes.

2012. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Többször áttanulmányoztam a könyvet... én arra jöttem rá hogy az iró szeretne minket rávilágitani eggyes dolgokra amiben fejlödnünk kell. Ez itt egy alkalom, egy pofon hogy változtass mert valamit nemjol csináltál eddig. Valamint arra is jó,hogy rávilágitson , hogy attol hogy ennek a kapcsolatnak vége, a világ még nem ért véget ,hanem ez egy alkalom hogy fejlödj s megerösödj...

Igen, kell ez a három hét szünet elmélkedés,gyógyulás,lenyugvás és tisztánlátás hogy komoly nézettel indulj a visszahoditásnak, és onnantol tényleg attol függ hogy a másik akarja e? ...küzdeni és probalkozni lehet ha ugyérzed hogy kell és megéri!

A megalázkodás tényleg nem vezet semmire, ez a könyv egy utmutató hogy rájöjj lehet másképp is... érettebben és megfelelöen kezelni ezt a helyzetet/problémát...

Szerintem mindenkinek megéri elolvasni!

2013. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is megvan az említett könyv, de a hölgyeknek íródott változata... most rendeltem, és rengeteg minden van benne.. tényleg!

A gond az hogy nálunk a férfi szakított meg minden tényleg minden! kapcsolatot, letiltott mindenhonnan, telefonszámot cserélt, mondván hogy eljátszottam a bizalmát: itt olyan dolgokkal vádolt meg amiket el sem követtem..! Tisztáztam magam ezek alól! Mégsem akarja a folytatást, pedig tudom hogy ő is szeret engem! A barátai is megmondták. Életemben először úgy érzem, hogy azt a kapcsolatot találtam meg amire mindig is vágytam, és nem akarok elveszíteni! Viszonylag hamar lenyugodtam, abbahagytam a keresését most várok pár hetet... Új telefonszámát megadta, fel is veszi ugyan de a beszélgetés végén mindig odavágja hogy már nincsenek érzelmek részéről! Segítsetek nekem!

N/32

2013. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Erre kíváncsi lennék én is, mert pont ebben a cipőben járok.
2014. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Olyan jó lenne ha tényleg csak azok írnànak véleményt akik olvastàk és tudjàk miről szól a könyv! Igen, biztos van az a szitu amikor màr nem érdemes, de létezik olyan is amikor igen! És ha az ember személyisége fejlődik ezàltal akkor màr megérte! Ebben nincs semmi trükk egyszerűen az emberi természet úgy működik ahogy le van írva. Egyébként is manapsàg nagyon sok a szétment csalàdok szàma szinte 10 ből egy különél és ez nagyon rossz aràny. Pont az ilyen hozzààllàs miatt! Àhh inkàbb hagyjuk a fenébe mert nem illünk össze stb. Nincs kitartàs manapsàg aztàn meg mindenki sír hogy egyedül van. Vàrjàk a nagy őt. El kell hogy keserítselek benneteket ugyanis nagy ő legfeljebb a magyar népmesékben létezik de még ott sem annàl bölcsebb a magyar népművészet.Szóval igenis van olyan helyzet amikor érdemes csak tényleg akarni kell!
2018. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!