Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan van ez? A gyerekek,...

Hogyan van ez? A gyerekek, fiatal felnőttek (18-20 év) jó részének anyja egy idióta, idegbeteg, bolond?

Figyelt kérdés
Kedves gyermekek! Ti miért nem tudtok magatokba nézni legalább egy picikét? Egyáltalán, hogy lehet egy szülőt idiótának nevezni?
2011. aug. 4. 18:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el kedves kérdező, van, hogy ez sem segít!


Én pl. kisebb koromban foggal-körömmel védtem anyámat akkor is, amikor megvert vagy mások rosszat mondtak róla. Nem így vélekedtem róla ahogy most és nem akartam elhinni, hogy ő rossz és önző ember.

De tudod van egy határ. Érettebb fejjel rájöttem, hogy egyáltalán nem normális, amit művel.

2011. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem kétlem, hogy igazad van. Én is tudom, hogy vannak olyan anyák/szülők, akik nem érdemlik meg, hogy anyának/szülőnek hívják.
2011. aug. 4. 20:53
 13/22 anonim ***** válasza:
Na, nekem meg a fiam nem normális, 18 éves, hisztis, önző, szemtelen, bunkó, stb. Gondolom az ő szemében én vagyok dilis, bár az egyik barátnője már mondta neki, hogy csapdossa a seggét a földhöz, hogy ilyen az anyja, az övétől már megőrült volna. Egyébként meg szerintem igenis van éppen elég "nemnormális" szülő, és sokszor joggal panaszkodnak a srácok. Egyszerűen csak a normális családban élő gyerekek-kamaszok-fiatalok nem írják ki, hogy ők hétköznapi módon élnek kisebb-nagyobb veszekedésekkel, vitákkal, pedig arányaiban biztos az a több. Csak azt nem hirdetik, mert azzal kapcsolatban nem kell tanácsot kérniük.
2011. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a fiad miatt! Majd benő a feje lágya, biztos későn érő, és most kamasz :D
2011. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem kicsit későn érő, tudom én. :)
2011. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Van, hogy szimplán nem értik meg egymás. Amúgy szerintem a szülőnek kellene toleránsabbnak lennie, mert ő tudja, hogy milyen egy 16-18-20 éves gyereknek lenni, de az gyerek nem tudja, milyen 30+,40+,50+ éves embernek lenni. És is hülyének, és begyöpösödöttnek néztem sokszor anyámat, pedig csak a javamat akarta. Aztán kirepültem, családom lett, és most már én féltem ugyanúgy a gyerekem, mint annak idején ő féltett engem. És tuti, hogy én is az agyukra megyek a féltésemmel.
2011. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

tini koromban nekem is volt elég harcom anyummal, de valahogy sosem jött a számra efféle gyalázkodás.

elég korán felfogtam anyum értem él, dolgozik, küzd, h jó életem legyen. ezért mindig hálás leszek, és képtelen lennék bármi rosszat mondani rá, hiszen féltett, szeretett, felnevelt.

persze, tegyük hozzá, hogy elég megértő és fiatalos anyukám van :) nem pattogott, amikor kirepültem, nem bírálta minden egyes döntésemet. mi több, idővel rájött, h nem mindig érdemes megfogadni a tanácsait, hanem épp az ellenkezőjét. az idő engem igazolt :)

2011. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%
nekem csak apám idegbeteg és tökre bocsi h nemtom tolerálni, hogy állandóan! részeg bánt engem és anyát is, és sehova nem enged...
2011. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vannak idegbeteg szülök, nekem pl. apäm is az. Anyakent probältam nem idegbeteg, orditos modon nevelni. Probältam mindent megadni nekik, normälis mederbe terelni az erdeklödesüket, erkölcsi nevelest adni, tanitani. De a toleranciänak is vannak hatärai. 2 huszoneves felnött gyerekem közül egyikkel sem vagyok megelegedve. Szeretem öket mindenkinel jobban, de valljuk be, hogy kudarc. Nincs meg egymässal a normälis kapcsolat, mert nem vagyok hajlando toväbb tolerälni a lustasägot, az erkölcstelenseget, a bunkosägot, a szemtelenseget es a vegtelenül önzö magatartast.
2013. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kifejezetten örülnek neki, ha mär vegleg kirepülnenek. Ha nem hoznäk haza a szennyesüket, hogy mossam-vasaljam, ha megtanulnäk beosztani a penzüket, es nem nekem kellene a honuk alä nyulni es felemelni öket...

Egyikük se akarja felfogni, hogy FELNÖTTEK, es a nagykorusäg nemcsak a bulizäsra vonatkozik!

2013. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!