Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan van ez? A gyerekek,...

Hogyan van ez? A gyerekek, fiatal felnőttek (18-20 év) jó részének anyja egy idióta, idegbeteg, bolond?

Figyelt kérdés
Kedves gyermekek! Ti miért nem tudtok magatokba nézni legalább egy picikét? Egyáltalán, hogy lehet egy szülőt idiótának nevezni?
2011. aug. 4. 18:52
1 2 3
 21/22 Dorka0001 válasza:
Az en anyam se normalis amiota ujrahazasodott.Elotte szerettuk egymast meg minden ( apam a kezdetektol fogva nem volt velunk) . De ujrahazasodott , elkoltott vagy 1 milliot erre a kapcsolatra ( arab a faszija es kiutazgatott egyiptomba majd vegul a faszija idekoltozott hozzank). Az egyiptomi "neveloapam" jobban kiismerte anyamat es rajott hogy 1 undorito maganakvalo no (akit mellesleg egy 60 eves oregember tart el kozbe meg ferje van persze ezeket mind titokban :) ) 1 Hugom is szuletett es o a mindene. Este 11 kor elkiabalja hugom magat hogy sajtot akar enni, akkor kocsiba ugrik es elmegy boltba :D Hugomnak megreped a keze es tolokocsiba tolja a korhazba es felvan haborodva hogy kinevetik :D engem utal es azt mondja hogy kotelessege lenne a 22 eves baratomnak eltartania engem...szamtalanszor megalazott , elkuldott, mondta hogy engem nem szeret meg hiba volt engem megszulnie (hangulattol fuggetlenul) Pszichologusnak szeretnek tovabbtanulni es egesz jol tanulok de igazabol ezek mellett is semmirekellonek allit be :D a szobaja kulcsat bezarja ha elmegy dolgozni, konyorognom kell neki letfontossagu dolgokert( betet, cukor, borotva, tusfurdo) , Szegeny hugomat is ellenen hangolja...ot kifejezetten sajnalom...ha hugom bejon a szobamba mondja neki h jojjon ki mert gusztustalan vagyok :D szoval kedves kerdest feltevo, iden is van alkalmatlan "anya" :)
2014. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Óriás majmaim ***** válasza:

2011. aug. 4. 21:32

Na, kurwa jó amikor az érett anyuka beszéli ki a fiát. Az ilyenek viszik haza az olyan fiúkat akik a gyerekeik lehetnének majd jól "taníthatják" őket. Mint a kis tinir!bancok olyanok vagytok. :D És b@sszus, ezeknek van szavazati joguk..

UI: Valaki fürcsi vizet nem kér? Csak 10,000Ft.

2021. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!