Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy változás...

Mit csináljak, hogy változás legyen?

Figyelt kérdés
Egy ikerházban lakom a nagyszüleimmel és a nagybátyámmal meg mi 4-en. 1 évvel ezelőtt a nagybátyám összeköltözött a barátnőjével akinek van 3 gyereke. Egy 3 éves fiú és 2 tizenegy és tizenkét éves lánya. Eleinte a lányokkal kijöttem de utána ellenem kezdték uszítani a családot. Először a nagyszüleimet majd a szüleimet most meg a húgomat. Ezt hazugsággal érték el a tesómat meg ajándékokkal "csábították" el. Sokszor volt az hogy én kaptam miattuk. Szerintetek mit csináljak hogy lebuktassam őket vagy mit tegyek azért, hogy maguk valljanak be mindent! Normális válaszokat! Köszönöm! 15/L
2011. aug. 4. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
konkrétan, mi a problémád?
2011. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazságszérumot nekik.
2011. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan az a bajom, hogy engem állítanak be rossznak. pl: megvertem őket ami nem igaz, loptam tőlük ami nem igaz stb.
2011. aug. 5. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leülnék velük beszélgetni, szépen de keményen! Flegma lesz a válasz mert azt hiszik, hogy ők a nagyobbak, és szépen fenyegesd meg őket. Azután jöhetnek a kicsi csínyek! Pl.: a szobádból vegyél el valamit és rakd be a táskájukba vagy a szobájukban. Öntsd le anyukád ruháját és a festéket amivel leöntötted rakd be a táskájukba vagy a szobájukban. Hiába tagadják le úgysem hiszik el nekik. VIGYÁZZ! Ha az elbeszélgetés van akkor semmikép ne nevess vagy hallgatózz ha nem az egész család előtt beszélitek meg! Van még pár trükköm! ;) Írj nyugodtan privibe ha kell még segítség!
2011. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval :P
2011. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
17:00nak igaza van.Légy vége egy kicsit te is rossz kislány.
2011. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!