Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok ha...

Szülők! Mit szólnátok ha ekkorát csalódnátok a lányotokban?

Figyelt kérdés
A gyerek 19 éves egyetemista. Kiderült hogy áttették költségtérítésesre, de nem mondta meg. Második félévben a vizsgáira el sem ment. Ezt sem tudtuk. Ott akarja hagyni a szakot és átmenni egy másik egyetemre. Nem akartuk elengedni, ezért kitalálták az egyik ismerősünkkel hogy összejöttek, mert vele elengedtük volna. Most mit tegyek? Tanácstalan vagyok. Nem erre neveltük...
2011. aug. 6. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
A barátnőm is a BGF-re jár és ő azt mondja, hogy nehéz. (Gimiben kitűnő tanuló volt) Szerinte nagyon sokat kell tanulni, persze ott is vannak kamutantárgyak és sokszor a szerencsén és a tanáron múlik, hogy sikerül-e a vizsga.
2011. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
BGF: ha mázlid van elvégzed. Gólyatáborban megmondták nekünk hogy xy tanár csak azért tanít hogy meg legyen az átlag szórás. Nem volt szerencsém ahhoz a tanárhoz kerültem. Ha előtt közgászt tanulok valószinű nagyobb eséllyel élek túl, de mivel sima gimiből mentem így voltak gondok (a matekfelzárkoztatást lefujták, a mikroök gyakszi tanár meg kijelentette hogy vele nem fogunk számolni mert nem szeret számolni... hát akkor szerintem egy diák megszakadhat akkor se tud mit csinálni)
2011. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:

"a mikroök gyakszi tanár meg kijelentette hogy vele nem fogunk számolni mert nem szeret számolni... hát akkor szerintem egy diák megszakadhat akkor se tud mit csinálni)"


igen ilyesmiket hallok én is. ez csak a suli színvonaltalanságát bizonyítja. olyanokat hallok arról a suliról h a hajam ketté áll, de nem eltántorítani akarok senkit, biztosan van pár ember akinek ez a suli a legmegfelelőbb választás

2011. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!