Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok ha...

Szülők! Mit szólnátok ha ekkorát csalódnátok a lányotokban?

Figyelt kérdés
A gyerek 19 éves egyetemista. Kiderült hogy áttették költségtérítésesre, de nem mondta meg. Második félévben a vizsgáira el sem ment. Ezt sem tudtuk. Ott akarja hagyni a szakot és átmenni egy másik egyetemre. Nem akartuk elengedni, ezért kitalálták az egyik ismerősünkkel hogy összejöttek, mert vele elengedtük volna. Most mit tegyek? Tanácstalan vagyok. Nem erre neveltük...
2011. aug. 6. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem engeditek, mert nem neki való, mert szerintetek az Jó?

Miért hiszi minden szülő, hogy a gyereke helyett kell döntéseket hoznia, és a gyereknek is el kell követni ua hibákat mint a szülőknek...

Addig terelgetett anyám a helyes útra, míg csak a szakadékban kötöttem ki...

Ha előhozzátok belőle a dact, a végén rosszabb lesz...

2011. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem tudom, hogy gondolod, hogy egy 19 éves lánynak a te engedélyedre van szüksége? Te kértél engedélyt a saját szüleidtől, hogy ott dolgozz, ahol dolgozol? Ja, gondolom nem. Akkor a szintén nagykorú, veled teljesen egyenjogú lányodnak miért is van szüksége a te jóváhagyásodra?
2011. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy fáj nektek ez a dolog, de az első hibát ti követtétek el.
2011. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Engem alapbol költs.tértesre vettek fel, ráadásul az iskola se azt adta amit én elvártam, hónapokkal előtte jeleztem anyunak hogy nem fog menni a suli, ő csapkodott kiakadt stb stb hogy biztos a baráto beszélt rá stbstb. még az első vizsgáka megvártam dehát az is olyan volt mint az addigi oktatás. nem érte volna meg azt a pénzt amit fizetni ellet volna érte. Bejelentettem otthon akár tetszik akár nem ott hagyom a sulit, mert nem fogom tudni elvégezni.Anyu örjöngöt elvette az összes pénzem (amit ő adott hogy legyen ha valami kell suliba sb) és egy jódarabig nem szóltunk egymáshoz. Aztán lenyugodott helyre állt a kapcsolat. Tavaly bátyám barátnője abba a suliba jelentkezett, ő is otthagyta hasonló okokra hivatkozva. Anyu pedig bocsánatot kért tőlem. Mert megértette végre hogy ha nagyon akartam volna se ment volna a dolog
2011. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
Anyuka arra nem gondol, hogy valami baja van a lánynak és a piszkálással nem megy semmire?
2011. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:48


Megkérdezhetem, melyik ez a suli? :)

2011. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
A BGF-en voltunk mindketten, másik szakon. Egyik középsulis évfolyam társam szintén ide jelentkezett, de ő még vizsgák előtt ott hagyta
2011. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Én is BGF-re akartam menni :O De mi a baj vele? Nehéz? AMúgy kermark.-ra szeretnék :)
2011. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
A BGF-el az a "baj", hogy követelnek. Sokat. Gyakorlatra is rámegy. Nagyon. Viszont kisebb ponthatárral felvesznek, ezért alkalmatlanok is be szoktak kerülni akik aztán kihullanak. Ennyi. Semmi baj nincs vele, nyugodtan jelentkezz oda, minden jobb helyről hullanak ki emberek és sose szeretik beismerni, hogy nekik nem megy, jobb azt mondani, hogy a hely volt szar.
2011. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Minden suliról el lehetne mondani h az szidja akit nem vettek fel. De a BGF nem emiatt szar. A tanárok, a diákok az oktatás színvonala stb. persze egynek jó de nekem konkrétan még egy "retard" oszt társam is elvégezte. én amúgy fizika szakos vagyok na erről a szakról aztán tényleg hullanak, de egy BGF pf.
2011. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!