Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél év után derült ki,...

Másfél év után derült ki, hogy a barátom házas ember! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt.Már az eljegyzés is szóba került,sőt ő sokszor hangoztatta,hogy mennyire szeretne babát tőlem.

Közeli a kapcsolatunk,sokat vagyunk együtt,nagyon jól kijöttünk ezidáig.

Afrikai származású,csak év végén megy haza egy hónapra és aztán mindig jön haza.Fel sem merült bennem eddig,hogy bármi vaj lenne a füle mögött,hisz szinte már együtt élünk,ismerem a mindennapjait.

Nem szokásom a párom iránt kutatni,igy sose tettem a másfél év alatt.Szerdán fordult először elő,hogy zenék után kutattam,amiket nem rég töltöttem fel laptopjára.

A "zene"nevű mappába volt elrejtve egy "Édeseim"nevű mappa.Furcsának tűnt.Belenéztem.Bárcsak ne tettem volna.Egy világ omlott össze bennem.

Képek voltak róla,egy fekete nőről (aki valószinűleg a felesége) és egy pici babáról.A képeken ölelkeznek,csókolják egymást,ott a gyűrű az ujjukon,boldogok,még az esküvőről is van néhány kép.A baba talán 3 éves lehet.

Mit csináljak?:( Teljesen ki vagyok.

Gondolom a feleség nincs soha gép/internet közelben,talán nincs is neki gépe.Néha szokott beszélni egy nővel telefonon,de mindig azt mondta,hogy az anyja volt,vagy valamelyik lány testvére...

A családjával is beszéltem már,tudnak rólam.Tagadta ezelőtt,hogy lenne gyereke és bárki az életében a családján kivűl...

Hogy lehet valaki ennyire aljas???Teljesen összetörtem.


2011. aug. 6. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg kérdezd meg ki az a nő, lehet már elváltak. Az én férjem is tart képeket a volt nőjéről a gépen (igaz nem elrejtve, hanem a fényképek mappában.) Néhányon ölelkeznek, csókolóznak, stb. Nem törli le őket, mert a múltja része, holott utálja már a volt nőjét. Olyan barátom is volt, aki 2 évvel később is édesemként tartotta a volt nője számát a telefonjában.

Lehet azért dugta el, mert nem akart megbántani, lehet hogy csúnyán átvert. Beszéld meg vele.

2011. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyél naiv. Te csak egy lyuk voltál neki. Élvezik a helyzetet, hogy sok buta magyar nő széteszi a lábát nekik, mert feketék. Lépj túl rajta. Sokat amúgy sem számíthattál neki, ha könnyen elengedett.
2011. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Aki korpa közé keveredik...
2011. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

Most nem értem mi ez a meglepődés, mit vártál egy n*ggertől?

Lehet hogy csak az állampolgárság vagy a letelepedési vagy mittudoménmilyen engedély miatt akart veled összeházasodni.

Biztos jó nagy p_cse volt de nem hiszem el hogy a magyarok közt nem találsz párt.

2011. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!