Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyukámnak?

Elmondjam anyukámnak?

Figyelt kérdés

Két dolgot szeretnék tudni:

1. Sokszor szokott olyan lenni, hogy anyukám valami olyat mond, amivel engem nagyon megbánt. (Azt, hogy mivel bánt meg, nem szeretném elmondani.) Meg néha olyat tesz, ami arra mutat, hogy nálunk az öcsém a favorit. Én már sokszor gondoltam arra, hogy elmondom neki az én szemszögemből a dolgokat, viszont félek, hogy mondok valamit, amivel megbántom. Nem szeretnék vele összeveszni. Mit csináljak?

2. Ti hogyan mondanátok meg anyukátoknak, hogy el akartok menni valahová egy fiúval? (Pl.: Pizzázni a DonPepébe) Mondjuk én még nem tartok itt, csak kíváncsi vagyok.


2011. aug. 6. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:

igen mond el neki.

És úgy hogy anyu van egy srác aki tetszik és elmegyünk Pizzázni de sietek haza. Szia

2011. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most, hogy visszaolvastam mégegyszer a kérdésemet: Nem néha tesz olyat, amivel arra mutat, hogy az öcsém a favorit, hanem eléggé gyakran.
2011. aug. 6. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1.:Én biztosan megbeszélném vele a dolgokat. Attól nem kell félned szerintem, hogy haragudni fog, mert ha tényleg igazad van és normális, kulturált körülmények között mondod el neki, hogy mi a helyzet akkor nincsen miért megharagudnia!De ha nincs is teljes mértékben igazad akkor sem kéne haragudnia azért, mert te másként látod a dolgokat, bár nem ismerem anyukádat.Meg lehet, hogy nem is tudja hogy téged megbánt vagy olyan dolgokat mond, amit te sérelmezel.

2.:ha előtte tudott már arról a fiúról akivel majd menni szeretnél és tudta hogy tetszik neked akkor:,,képzeld anya!XY végre elhívott pizzázni!" és akkor anyukád is örülni fog!:)

ha nem tudott arról, hogy neked tetszik, akkor:,,képzeld anya van egy fiú/XY, (aki) elhívott pizzázni, ha nem baj akkor el szeretnék menni vele!"

Remélem tudtam neked segíteni!

Sok sikert!:)

2011. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 6. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? amúgy el kéne mondanod neki,ő az anyád,nem egy idegen tudnia kell
2011. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
13/L
2011. aug. 7. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
másrészről meg nem kell mondani neki hogy randizni mész.. Anyu egy barátom elhivott pizzázni el mehetek vele? pl vagy moziba stb. azzal hogy az öcséd a favorit nem tudsz sok mindent csinálni, nálunk bátyám volt a favorit, így ugy intéztem a dolgokat hogy amikor kért valamit és nekemis tetszett az ötlet akkor mellé álltam (vagy később én használtam mert neki ugyis csak két hétig kellet) így volt a bátyámnak görkorija, gördeszkája, papírsárkánya meg mi egyébb
2011. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!