Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam anyukámn...

Mit tegyek? Elmondjam anyukámnak hogy csalja őt az apám vagy törődjek bele?

Figyelt kérdés
Megtudtam hogy apám csalja anyukámat több nővel is. Nagyot csalódtam benne. Elmondjam anyukámnak hogy mi van vagy ne bojgassam inkább. idén voltak 20 éves házasok.
2009. máj. 18. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb beszélj apáddal. Mondd el inkább neki, hogy tudod. (Higgadtan, nem kiabálva.) És azt is, mekkora csalódás ez neked. A többi már az ő dolga, remélhetőleg rendezi...
2009. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudja hogy tudom h csalja az anyukám, meg is kért h ne mondjam el de ő anyukám mellett szexuálisan kielégítetlen és szüksége van emiatt nőcskékre:S
2009. máj. 18. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mond el,ha te rájöttél, akkor idővel biztosan anyud is rá fog jönni:-( Elképzelhető az is, hogy anyud tud a dologról, csak téged nem akar ezzel idegesíteni, és ezért nem szólt róla.

Egyébként szerintem is apuddal ülj le beszélni! Tálalj ki neki amit tudsz, és kérd meg, hogy beszéljék át a szüleid ezt az egészet!

2009. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor igazán jó lépést nem is lehet talán tenni ebben az ügyben, legalábbis neked, mint gyermeküknek.


Elképzelhető, hogy anyukád szemet huny a dolog felett, és ez persze nem jelenti azt, hogy nem fáj neki. Kettőjük dolga, kényes kérdés, jobb volna, ha ők ketten rendeznék egymás között. Remélem, sikerül.

2009. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted ezt anyud nem tudja ? Én voltam olyan kapcsolatban harmadik , ahol a feleség tudta , hogy csalja a férje , de szerette annyira hogy mindig megbocsájtott neki . 10 éve volt velem a dolog és még mindig együtt vannak , hogy boldogok e azt nem tudom .
2009. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az egy szemétláda aki olyan kapcsolatba belemegy ahol a férfinek van párja.
2009. máj. 18. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!


nehéz tanácsot adni, sőt szinte lehetetlen. Amellett, hogy sokan azt mondják hogy ez a szülők belügye, azért gondolkozz el azon, hogy ha anyukád tényleg nem tudja, akkor ő hazugságban él. És a helyzet az, hogy akár hány éves is, joga van a boldogsághoz, hogy egy férfi nőként szeresse, mert ez még idősebb korban is lehetséges ám. Ha viszont az apukád hazudozásai miatt benne marad egy látszatboldogságban, nem lesz lehetősége mást találni, és később ezért lesz nagyon pipa apádra. Rád biztos nem, mert elhiszi hogy őrlődsz.

Attól még maradhat a jó kapcsolat köztük (ha nem lesz nagyon dühös anyukád, és megbocsát) lehetnek barátok (én is lettem így átverve, mégsem haragszom már az illetőre)


Szóval a nőknek a hazugság fáj leginkább szerintem. legalábbis nekem.

Szerintem nevén kell nevezni a gyereket. ezentúl csak barátok vagyunk és kész. Aztán kezdjen a másik nő ezzel a helyzettel amit akar :) mert hogy boldog az se lesz az tuti.

Szóval én elmondanám. Max. nem éri meglepetésként és megkérdezi tőled szerinted most mi legyen.

Egyébként nem azért kell apukádra haragudni szerintem mert más nőkhöz jár, hanem mert hazudozik. Pofátlanul, mert fél hogy kirakják, meg nyilván anyukádat se akarja megbántani. De hogy ettől miért kell félni nem értem.


csak okosan!

30/N

ja és még egy. tudsz úgy anyukád szemébe nézni, hogy nem mondod el? mert én nekem nem menne. ezt is mérlegeld

2009. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú de nehéz helyzetben vagy. Mindenképp beszélj apuddal, és ha nem rendezi a dolgát anyukáddal, akkor mindenképp el kell mondani anyukádnak.
2009. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!