Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam anyukámn...

Szerintetek elmondjam anyukámnak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Jelenlegi párommal két hónapja vagyunk együtt és az interneten ismertem meg(nem ilyen párkereső oldalon, teljesen véletlenül akadtunk egymásra...azt mondta(amit most már tudok, hogy igaz is:D)hogy ő soha nem irogatott így senkinek interneten, de én annyira szimpatikus vagyok neki,h jó lenne ezt a dolgot úgy megoldani, hogy véletlenül fussunk össze valahol...aztán megismertem és nagyon nagyon szeretem) Nagyon rendes ember!! De anyukám(vagyis az én családom és baráti köröm) teljes mértékben elítéli az ilyesfajat ismerkedést! Nekik azt mondtam, hogy egy barátom által ismertem meg. A párom is tudja azt, hogy én nem mondtam el a szüleimnek, hogy hogyan ismerkedtünk meg, és ő azt mondja hogy őt ez nem zavarja, mert teljesen normális, hogy így féltenek a szüleim. Ha elmondanám anyukámnak akkor az biztos, hogy eltiltana tőle és rám egy életen át haragudna...így viszont nekem rossz, mert a párom családja és baráti köre meg mindent tud és ők el is fogadnak minket. Nem tudom mit tegyek. Elmondjam anyukámnak?
2010. jan. 7. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
ha teljesen biztos vagy benne,hogy balhé lenne belőle,akkor szerintem még ne mondd el.ha még hónapok múlva is együtt lesztek,akkor már igen.de hagyj a szüleidnek esélyt arra,hogy ők is megismerjék.
2010. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
76%

Hát, szerintem, ha tényleg szeretitek egymást, ezt anyukád is meg fogja érteni... mégiscsak a lánya vagy!

Nem tudom, bemutattad-e neki a barátod? Ha nem, feltétlenül! Ha látja, hogy szeretitek egymást, biztosan nem akar szétszedni titeket csak azért, mert a neten ismerkedtetek meg...

Szóval, szerintem legjobb az őszinteség... előbb-utóbb úgyis kiderül.

2010. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy? Ha rossz érzésed van emiatt, akkor mondd el. Egyébként ha látja anyukád, hogy meg lehet bízni a srácban, akkor miért tiltana el?!

25/L

2010. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Nem fontos elmondanod szerintem. :S Én is hasonló módon ismertem meg a páromat,de a szüleim nem szóltak bele. Nem haragudtak meg rám ez miatt.
2010. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
de miert lenyeg h hol ismerkedtetek meg?? sztem ne mond el, tok lenyegtelen info a kapcsolatotkat tekintve (nem elvonon ismiztetek meg)
2010. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Én is több pasival is jártam már az internetről. Akivel odáig jutottunk, hogy lett is valami, azzal nem volt semmi probléma. Szerintem nem másabb mint szórakozóhelyen ismerkedni, vagy mondjuk gyorsétteremben.


Ha már két hónap eltelt, akkor eléggé ismerheted ahhoz, hogy igaznak elfogadd amit magáról állít, tehát nem csaló az illető. Az hogy hol ismertétek meg egymást teljesen mellékes.


Én biztos elmondanám anyukámnak a te helyedben, el is mondtam minden esetben amikor rólam volt szó. nem hiszem hogy balhézna, nem is értem miért gondolod. de nem tudom milyen viszonyban vagy a szüleiddel. ha nagyon jó a viszony, a titkaidat el mered mondani, akkor mondd el ezt is, ha annyira nem, akkor felesleges tudniuk szerintem. Semmi jelentősége.

2010. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

az én anyukám anno nem tiltott a netes ismerkedéstől. sőt! csodálkozott, h milyen vagány vagyok, h nem félek az ilyesmitől, és merek nyitni a pasik felé, nem pedig otthon gubbasztok, és várom, h rám találjon a herceg fehér lovon :)

persze féltett, és adott tanácsokat is, h nehogy bajba kerüljek, de nem tiltott semmitől.


szívesen megismerte a barátom, és miután látta, h normális srác, semmi kétsége nem volt afelől, h jól döntöttem.

2010. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mond el, mert akkor lehet, hogy nem is barátkozhatsz vele, sőt még lehet, h a géptől is eltilt egy időre...majd ha tudja, hogy rendes, megbízható (ahogy már írták) akkor mond el! Az ő szüleivel nem tudjátok megbeszélni, hogy ne mondják el, hogy h történt? :S
2010. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Először ismerje meg a fiút, aztán ha már oké, előjöhetsz a dologgal
2010. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Válaszolva a válaszok közbeni felmerülő kérdésere:

- 18 éves vagyok

- anyukám nagyon vaskalapos, elég régimódi és nagyon nagyon ellenzi az ilyen dolgokat

- az ő szülei elfogadnak minket és nem mondanak semmit az én családomnak

Köszönöm szépen a válaszokat, amik eddig érkeztek!

2010. jan. 7. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!