Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ki költözzek?

Mit csináljak? Ki költözzek?

Figyelt kérdés
Párom kint dolgozik Ausztriába,nekem megszünt a munkahelyem,most 4 órában dolgozom de ugye az nem nagy pénz.Felmerült a kérdés hogy menjek e ki hozzá,költözzünk e össze ott,ithon nem élünk együtt és nem is látjuk egymást sokat.De angolul tudok csak beszélni,el kellene kezdenem német tanfolyamot.Sok a herce.húrca vele.MIt tegyek,ti mit tennétek?
2011. aug. 7. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
én kimennék! Hidd el, ha anyanyelvi országban tanulsz egy nyelvet(te esetedben a németet), akkor nagyon hamar megtanulsz.
2011. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bébiszitterkedés magyar családnál...

menj,ennél csak jobb lehet

2011. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

kiköltözzek (egybeírjuk)

AusztriábaN

megszŰnt

menjek-e (kötőjel)

költözzünk-e (kötőjel)

itThon

hercehurca


Szerintem egyelőre barátkozz inkább az anyanyelveddel. Már így is túl sok félművelt-félanalfabéta magyar nő kelti rossz hírét kis hazánknak.

2011. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kimennék! Az én párom spanyol, eddig nem volt baj, mert kint voltam, de egy hónapon belül hazamegyek, ő pedig Németországba költözik... sajnos nem hisz a távkapcsolatokban, és az utóbbi napokban elég csúnyán viselkedett velem: mint kiderült azért, hogy könnyebb legyen elválni. :S

Nekem ő az egyik legfontosabb a világon, ha nem kéne az egyetem miatt mindenképp hazamennem, tuti vele mennék.

Te választhatsz: Menj vele!!!!

2011. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj ki, ha nem jön be max. hazajössz. A "bébiszitterkedés magyar családnál"-hoz meg ne fűzz túl nagy reményt, alig van ilyen, na meg neked fix. hogy hova mégy, oda ahol a pasid van, szóval nem is választhatsz, hogy na van két ilyen akkor odamégy ahol ezek vannak.
2011. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen én eladói munkára gondoltam,vagy tök mindegy ami összejön.Csak félek hogy a költségek nagyon sokba kerülnek,neki meg kell minden fillér.Nem hiába kint dolgozik.
2011. aug. 7. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
alapdolgokat internetről is megtudsz tanulni vannak ilyen blogok stb munkaügyi központban érdeklődj milyen munkák vannak náluk jelenleg. ha a párod kint dolgozik érdemes kimenni. Én ismerősőm angliába ment ki ugy dolgozni hogy egy szót nem tudott angolul kb fél év alatt megtanulta mert rá vitte a szükség. Addig meg sporolj mig nem lesz valami, igy párodnak sem leszel nagy teher
2011. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!